Tour de Pologne w Mercure Kasprowy Zakopane

68. Tour de Pologne już 3 sierpnia dojedzie do Mercure Kasprowy Zakopane, gdzie kolarze będą odpoczywać przed „zakopiańskim” V etapem. Już po raz kolejny hotel Mercure Kasprowy Zakopane jest bazą dla ekip, które ścigają się w tym najbardziej prestiżowym wyścigu kolarskim, a jednocześnie największym wydarzeniu sportowym w Polsce. Zakopane jest szczególnie ważnym miejscem – tu 4 sierpnia na trasie 201,5 kilometrów odbędzie się bardzo trudna górska rywalizacja najlepszych kolarzy.

Mercure Kasprowy Zakopane, tak jak i cała stolica Tatr jest dumny, że trasa 68. Tour de Pologne wiedzie przez Zakopane. Cały V etap ZAKOPANE-ZAKOPANE odbywa się w samym mieście i okolicach. Dla mieszkańców i turystów to wielkie przeżycie, móc bezpośrednio kibicować najlepszym drużynom kolarskim świata. Organizatorzy liczą na gorący doping publiczności od startu na Krupówkach, na całej trasie oraz na samej mecie na ulicy Piłsudskiego. Tour de Pologne w Zakopanem to najlepsza promocja miasta i polskich gór – cały świat zobaczy Tatry i ich unikalne piękno. Ten wyścig, jako jeden najważniejszych w międzynarodowym rankingu,  jest relacjonowany nie tylko w telewizji polskiej, ale także na międzynarodowych kanałach sportowych oraz w internecie.

Mercure Kasprowy Zakopane znajduje się w centrum wydarzeń – jest optymalną bazą dla ekip kolarskich, organizatorów wyścigu oraz kibiców. Tu nocują największe sławy kolarstwa europejskiego i światowego. Hotel przygotował, zgodnie z wytycznymi, specjalne menu dla sportowców oraz zapewnił im odpoczynek i relaks w strefie fitness&SPA oraz na basenie. W spokoju i komfortowych warunkach kolarze będą przygotowywać się do kolejnego etapu. Ważna jest lokalizacja hotelu – w bliskim sąsiedztwie samego startu wyścigu, specjalnej przestrzeni dla ekip technicznych, miejsca dla VIP-ów, centrum prasowego i centrum dowodzenia, gdzie króluje Czesław Lang – Dyrektor Generalny Tour de Pologne.

Jesteśmy wielkimi kibicami kolarstwa i z radością gościmy największych kolarzy Tour de Pologne. Otaczamy ich specjalną opieką i dbamy o ich wygodę w każdym aspekcie. Pomimo zmęczenia kolejnymi etapami wyścigu, kolarze to wspaniali goście, na których co roku czekamy – mówi Philippe Campagno, Dyrektor Mercure Kasprowy Zakopane.

źródło/autor: Mercure

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu