Nowe osoby w Q&AConsulting

Poznańska agencja public relations Q&AConsulting wzmocniła zespół o trzy nowe osoby. Ewę Kawiecką i Piotra Lewicza – specjalistów od działań związanych z kulturą oraz Martę Podhorecką – specjalistkę z zakresu działań CSR.

Piotr Lewicz – Consultant w Q&AConsulting. Doświadczenie w branży PR zdobył w Polsce i zagranicą – między innymi w Sheffield, gdzie wspierał działania PR organizacji Bank Street Arts. Doktorant na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, studiował także na University of Copenhagen i ukończył Podyplomowe Studia Public Relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Prowadził również zajęcia na Wydziale Slawistyki Uniwersytetu w Sheffield. Miłośnik niestandardowych działań, projektów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W wolnych chwilach odwiedza dalekie kraje i czyta dziewiętnastowiecznych klasyków literatury angielskiej.

Ewa Kawiecka – Junior Consultant w Q&AConsulting. Ukończyła Kulturoznawstwo na UAM w Poznaniu, specjalizacja: Komunikacja Kulturowa. Zanim trafiła do Q&AConsulting prowadziła zajęcia ze studentami w Instytucie Kulturoznawstwa UAM, m.in. z Historii Nauk o Kulturze oraz Komunikacji Międzykulturowej. Ma na koncie kilka naukowych publikacji oraz wyróżnienie w konkursie na Blog Roku 2009 w kategorii „Kultura”. Interesuje się literaturą i muzyką. W wolnym czasie chodzi na koncerty, biega i szydełkuje oglądając Ligę Mistrzów. Ewa dołączyła do zespołu Michaliny Dolińskiej.

Marta Podhorecka – Junior Consultan w Q&AConsulting. Ukończyła Kulturoznawstwo na UAM w Poznaniu, specjalizacja Kultura i Rynek. Studiowała również PR i Reklamę w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. Doświadczenie w branży PR zdobywała pracując w dwóch poznańskich agencjach. Interesuje się teatrem i muzyką. W wolnej chwili nałogowo piecze muffinki. Marta dołączyła do zespołu Piotra Komorowskiego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu