Kuruj się odpoczywając z TurystykaLecznicza.pl

Turystyka zdrowotna i medyczna to nowy ogólnoświatowy trend łączący przyjemne z pożytecznym – wypoczynek z różnego rodzaju zabiegami dla zdrowia i urody. TurystykaLecznicza.pl pomaga zaplanować wyjazd tak, aby było w nim coś dla ciała i ducha- odpoczynek połączony z leczniczymi zabiegami.

Turystyka zdrowotna swoje początki miała w starożytnej Grecji 2 000 lat p.n.e., w Polsce ma natomiast ponad dwustuletnią historię. Współczesna turystyka medyczna łączy w sobie elementy wypoczynku, leczenia i rehabilitacji.

W Polsce i na świecie jest coraz więcej ośrodków oferujących profesjonalną kadrę medyczną, wysoki standard usług medycznych, najnowocześniejsze wyposażenie, wysoką jakość wykonywanych zabiegów oraz atrakcyjne ceny. Jak nie zagubić się w tym gąszczu ofert i wybrać idealną dla siebie opcję? Z pomocą przychodzi TurystykaLecznicza.pl, która w swojej ofercie skupia ponad 30 tys. miejsc noclegowych w ok. 7 tys. ośrodków wypoczynkowo-medycznych w ponad 40 krajach na niemal wszystkich kontynentach.TurystykaLecznicza.pl daje możliwość skorzystania z wypoczynku w ośrodkach spa, sanatoriach i szpitalach w Polsce i na całym świecie oraz pomaga dobrać odpowiedni ośrodek dostosowany do indywidualnych potrzeb i umożliwiający leczenie problemów narządów ruchu, chorób układu krążenia, chorób układu oddechowego oraz otyłości.

Na turystów oczekują kurorty oferujące unikalne warunki przyrodolecznicze, profesjonalna kadra medyczna, wysoki standard usług medycznych, najnowocześniejsze wyposażenie i oczywiście bardzo atrakcyjne ceny.

źródło/autor: TurystykaLecznicza.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu