Wirtualny wymiar koloru. Magazyn COLOUR w sieci

Tagi:

Po 5 latach na rynku, mając ponad 10 000 subskrybentów, Magazyn Colour marki Tikkurila zmienia swoją elektroniczną szatę graficzną a dotychczasową zawartość podaje w nowy sposób. Kipiący feerią barw nowy serwis www.colour.com.pl wystartował 25 lipca.

Serwis colour.com.pl to gratka dla amatorów urządzania wnętrz, którzy szukają nowości, oryginalnych inspiracji i designerskich smaczków. Serwis zawiera przegląd najciekawszych rozwiązań aranżacyjnych, modnych detali i pomysłów na oryginalne zestawienia kolorystyczne, które prezentowane są w drukowanej wersji Magazynu COLOUR.

Odkrywaj!

Treści nowego serwisu zostały uporządkowane w trzech głównych działach: Trendy, Zestawy kolorystyczne i Efekty dekoracyjne. Każdy z nich zawiera szeroką bazę zdjęć dodatkowo pogrupowanych w zakładki tematyczne.

I tak, w dziale Trendy znajdziemy na przykład zakładki zawierające inspiracje dotyczące, m.in.: pop-artu, motywów florystycznych, pasków i paseczków, czy pokoi dziecięcych.

Zainspiruj się!

W nowym serwisie pomysły dekoratorskie są na wyciągnięcie ręki. Serwis już teraz zawiera kilkaset zdjęć nietuzinkowych pomysłów na aranżację domu czy mieszkania, a jego baza będzie cały czas powiększana. Serwis www.colour.com.pl to miejsce, w którym bardzo szybko można znaleźć mnóstwo inspiracji.

Posmakuj!

Dla smakoszy, wrażliwych także na doznania estetyczne, przygotowano dział „Jak smakuje kolor?”. Zawiera on przepisy na proste przystawki, które mogą stać się hitem letnich przyjęć. Chlebek pita z rukolą i mozzarellą czy sałatka z kurczaka i granatów nie tylko smakują doskonale, ale też pięknie prezentują się na stole.

Nawiguj!

Serwis ma przejrzystą szatę graficzną i równie prostą, intuicyjną nawigację. Najważniejsze są zdjęcia uzupełnione jedynie krótkimi opisami. Istotne jest także to, że strona szybko się otwiera, dzięki czemu korzystanie z serwisu nie obciąża łącza internetowego.

Partnerem serwisu www.colour.com.pl jest marka Tikkurila.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu