Przejdź do treści

Pierwszy 1000 zarejestrowanych użytkowników na clicXS.pl

Zaledwie tydzień od oficjalnej premiery, portal spadających cen www.clicXS.pl może już pochwalić się pierwszym tysiącem zarejestrowanych użytkowników! Z tej okazji od dziś, przez kolejne dwa tygodnie, do 15 sierpnia, codziennie pierwszych 10 nowych użytkowników, którzy zarejestrują się w portalu otrzyma 2 kliki zupełnie za darmo!

Piotr Niedźwiedź, wiceprezes Zarządu i główny inżynier oprogramowania clicXS, finalista Google Code Jam 2009 z Mountain View, aktualnie odbywający praktyki pod okiem Marka Zuckerberga w siedzibie Facebooka w Palo Alto, w Kalifornii powiedział dziś: „Zainteresowanie naszym portalem przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Trzy tygodnie od uruchomienia testowego, a zaledwie tydzień po oficjalnej premierze liczba osób odwiedzających clicXS.pl wzrasta lawinowo, a nasza baza Klientów liczy sobie już ponad 1000 osób! To pokazuje, że nasz portal spadających cen wzbudził ogromne zainteresowanie wśród internautów, którzy polubili także jego proste mechanizmy działania! Już od wystawienia produktu na aukcji jego cena jest niska, bo pozbawiona marży i równa cenie u naszego dostawcy. Dodatkowo ceny produktów spadają o 1 zł co dobę i o kolejne 1 zł przy każdym odkryciu ceny aktualnej przez naszych Klientów. To proste i uczciwe zasady, które zyskują rzeszę wiernych fanów!”

Tomasz Kulczyński, mistrz świata w programowaniu z 2007 r., aktualnie pracujący nad rozwiązaniami dotyczącymi sztucznej inteligencji w europejskiej siedzibie Google w Zurychu, a także wiceprezes Zarządu clicXS dodał: „Świętując nasz pierwszy sukces, od dziś przez kolejne 14 dni każdy nowy użytkownik, który poda nam swoje imię i nazwisko a także znajdzie się w pierwszej dziesiątce zarejestrowanych na clicXS.pl, otrzyma na swoje konto w portalu dwa darmowe kliki, które uprawniają do poznawania aktualnych cen produktów i ich kupowania! Zapraszamy do klikania i zakupów na www.clicXS.pl! Kto pierwszy ten lepszy!”