Przejdź do treści

Agencja Interaktywna E1-Interactive z nową stroną internetową

Agencja E1-Interactive z Poznania zaprezentowała nową, bardziej przejrzystą, w pełni funkcjonalną stroną internetową www.e1.pl. Witryna nawiązuje kolorystyką do logo firmy, opierając się na bieli, czerwieni i czerni.

Nowa strona firmy jest nowoczesna, spójna graficznie, a zarazem niezwykle intuicyjna w obsłudze.

„Od lat staramy się być zawsze o krok przed konkurencją. Stawiamy na przejrzyste relacje z naszymi Klientami. Wśród firm oraz instytucji, które skorzystały z naszego doświadczenia, wymienić można: Narodowe Centrum Kultury, Muzeum Narodowe w Poznaniu, NOVA – GROUP, World Trade Center Poznań czy Fundację na rzecz Collegium Polonicum.

Nowa strona internetowa naszej agencji jest ukłonem w kierunku potencjalnych Kontrahentów, którzy szybko i sprawnie znajdą potrzebne informacje, zapoznają się z naszą ofertą oraz portfolio zrealizowanych prac. Otwieramy się na Klientów z każdej branży, niezależnie od tego, czy jest to niewielka, lokalna firma, czy też międzynarodowa korporacja. Nowa rozbudowana oferta uzupełniona o nowoczesne technologie i świeże trendy sprosta wymaganiom wszystkich firm chcących kroczyć z duchem czasu.”– mówią Maciej Algusiewicz i Jędrzej Hiller, współwłaściciele E1 – Interactive.

Za powstanie nowej wersji strony www.e1.pl odpowiada zespół agencji E1-Interactive.