Urszula Uchańska – awans w Philips Polska Consumer Lifestyle

Od 1 sierpnia 2011 roku nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Marketingu w sektorze Consumer Lifestyle Philips Polska obejmuje Urszula Uchańska, która związana jest z firmą od 2009 roku. Do tej pory jako Senior Marketing Manager w firmie odpowiedzialna była za produkty z kategorii Domestic Appliance i Coffee.

Urszula Uchańska z dzisiejszym dniem obejmuje funkcję Dyrektora ds. Marketingu w sektorze Consumer Lifestyle Philips Polska. Na nowo utworzonym stanowisku będzie sprawować kontrolę nad działaniami marketingowymi dla wszystkich produktów CL. Tym samym zarządzać będzie pracą i działaniami podejmowanymi przez dziesięcioosobowy zespół, składający się z Marketing Managerów poszczególnych kategorii.

Urszula Uchańska z firmą Philips związana jest od 2009 roku. Jako Senior Marketing Manager zarządzała rozwojem kategorii Domestic Appliance, w skład której wchodzą sprzęty kuchenne oraz sprzęty domowe. Od września 2010 odpowiedzialna była również integrację i działania marketingowe dla ekspresów ciśnieniowych Philips Saeco. Wcześniej pracowała w firmie Groupe SEB jako Group Product Manager.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu