Przejdź do treści

6 lat gwarancji na kalkulatory marki Vector

W dobie różnorodności towarów i przepełnienia rynku konsumenckiego, warto zwrócić uwagę na te produkty, które w jakimś stopniu są wyjątkowe. Tą wyjątkowość potwierdzać można na różne sposoby.

Jedni producenci idą w unikalność wzornictwa, inni w niepowtarzalne funkcje, a jeszcze inni po prostu stawiają na wyjątkowość pod względem jakości i solidności. Do tej trzeciej grupy zaliczyć można z pewnością markę Vector, która od 18 lat łączy niezawodność swoich produktów z przystępną ceną.

Od 1 sierpnia jakość kalkulatorów marki Vector potwierdzona zostanie jeszcze większą rzetelnością. Z tym dniem wprowadzona zostanie 6-letnia gwarancja na kalkulatory kieszonkowe, biurowe i naukowe. Do tej pory produkty te objęte były gwarancją 3-letnią. Taki krok potwierdza nie tylko to, że marka spełnia wszystkie warunki gwarancji wymienione w krajowej ustawie o sprzedaży towarów, ale przede wszystkim fakt, że producent nie boi się o jakość swoich produktów i wychodzi naprzeciw potrzebom swoich konsumentów.

„Zależy nam zarówno na podtrzymaniu jak i zdobyciu jeszcze większego zaufania naszych klientów. Chcemy oczywiście, aby na naszych kalkulatorach można było liczyć bezbłędnie, ale zależy nam też na tym, aby w świadomości naszych klientów utkwiło to, iż można liczyć na markę Vector samą w sobie. Myślę, że na przestrzeni tych 18 lat udało nam się zbudować pozytywny wizerunek marki i potwierdzić niezawodność naszych produktów. Wydłużenie okresu gwarancji z 3 do 6 lat jest najlepszym dowodem na to, że naszym klientom oferujemy jakościowo pewne produkty, których zadaniem jest jak najdłuższe, bezawaryjne użytkowanie.” – mówi Agnieszka Pękul, Brand Manager marki Vector.

Z 6-letniej gwarancji wyłączone są jedynie kalkulatory drukujące, na które pozostaje gwarancja 3-letnia.

Marka Vector cieszy się zaufaniem konsumentów od 1993 roku. Powstała z myślą o tych, którzy poszukują wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Do dnia dzisiejszego konsekwentnie trzyma się tej misji.

Dystrybutorem produktów marki Vector jest firma Zibi S.A.

Więcej na: www.vector.zibi.pl