„Mania Wygrywania”- zdobywaj nagrody w nowym konkursie Polbanku

Nowoczesny sprzęt hi-fi, vouchery na pobyt i zabiegi w hotelu SPA, karty podarunkowe do sklepów SkiTeam oraz Sephora – to tylko część nagród, które przygotował Polbank EFG dla zwycięzców konkursu „Mania Wygrywania”. Nagrody otrzymają najaktywniejsi użytkownicy kart płatniczych wydawanych przez bank do konta osobistego. Konkurs rozpoczyna się 1 sierpnia, potrwa do końca października 2011 r. i będzie się składać z trzech etapów.

„Mania Wygrywania” to konkurs Polbanku adresowany do nowych i obecnych klientów, którzy aktywnie korzystają z kart płatniczych wydawanych do konta osobistego. Konkurs podzielony jest na 3 oddzielne, miesięczne etapy, zatem uczestnicy mają możliwość zdobycia aż trzech różnych nagród. Wygrana zależy od liczby zdobytych punktów, które są przyznawane za każdą transakcję powyżej 20 złotych. Liczba punktów rośnie wraz z wysokością i liczbą transakcji.

Za każde 10 zł wydane kartą do konta przyznawany jest 1 punkt. Za każdą zrealizowaną transakcję również przyznawany jest 1 punkt. Jednorazowa transakcja musi opiewać na co najmniej 20 zł. Przykładowo zatem transakcja o wartości 20 zł oznacza 3 punkty, natomiast 2 transakcje o wartości 50 zł to już 12 punktów – 1 za każde 10 zł i 2 za liczbę transakcji. Maksymalna liczba punktów przyznanych za jedną transakcję wynosi 100, przy czym należy pamiętać, że kwoty poniżej 20 zł nie są premiowane. W każdym miesiącu zabawy można też otrzymać do 50 punktów za liczbę zrealizowanych transakcji. Dodatkowe 10 punktów w miesiącu można otrzymać, jeśli dokona się opłaty z tytułu objęcia ochroną ubezpieczeniową w ramach pakietów Twój Asystent (Twój Asystent Extra lub Twój Asystent 50+). Pakiety Twój Asystent Extra oraz 50+ pozwalają uniknąć kosztów leczenia czy napraw będących skutkami nieszczęśliwych zdarzeń poprzez zapewnienie dostępu do usług medycznych, domowych, informacyjnych (infolinia), a także samochodowych. Są dostępne dla klientów za zaledwie 5 zł miesięcznie. Także w tym przypadku punkty naliczane są oddzielnie za każdy miesiąc korzystania z usługi. Konkurs wygrają osoby, które w danym miesiącu zbiorą największą łączną liczbę punktów.

W każdym miesiącu „Manii Wygrywania” nagrodzonych zostanie 100 osób. W sierpniu na zwycięzców czeka telewizor plazmowy SAMSUNG, zestaw kina domowego Blu-Ray, mini wieża PHILIPS oraz 97 odtwarzaczy I-BOX MP4. Wrzesień to miesiąc odnowy biologicznej oraz relaksu. Polbank rozda vouchery na pobyt w hotelu SPA z zabiegami o wartości 3 000 i 1 500 zł, zabieg w salonie SPA warty 500 zł, a także 97 stuzłotowych kart podarunkowych do sklepów sieci Sephora. Październik upłynie pod znakiem sportu. Nagrodami będą karty podarunkowe do sklepów SkiTeam na zakup dowolnego roweru o wartości do 3 000 zł oraz nart do kwoty 1 500 zł, a także zegarek Casio i 97 radiobudzików. Łączna pula nagród to blisko 50 000 zł. Z regulaminem konkursu „Mania Wygrywania” można zapoznać się na stronie Polbanku.

Karta płatnicza Polbanku wydawana jest do Mistrzowskiego Konta Osobistego. Konto charakteryzuje się wysokim oprocentowaniem, które dla przedziału kwot 500 – 20 000 zł wynosi aż 6% w skali roku. Prowadzenie konta jest bezpłatne dla klientów, którzy aktywnie korzystają z karty płatniczej wydawanej do rachunku.

źródło/autor: Polbank EFG

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu