Rewolucja w depilacji z B&B Clinic

Kanon pięknych nóg to ich gładkość, a zatem właściwa pielęgnacja i depilacja. Metoda Lycon opracowana przez australijską kosmetyczkę Lydię Jordane pomaga uzyskać wymarzony, estetyczny efekt.

Dzięki doskonałej jakości wosku do depilacji, marka Lycon cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie, również wśród gwiazd. Metoda ta jest prawie bezbolesna i usuwa nawet najkrótsze włoski o długości 1 mm. Z tych osiągnięć korzysta teraz również B&B Clinic.

Lato, lato, lato ejże ty…

Upalne letnie dni za oknem, wakacyjny nastrój na ulicach i pełnia szczęścia w biurach podróży. Kobiety odwiedzają salony kosmetyczne, by przygotować ciało na nadchodzące dni. Piękny wygląd podczas wakacyjnych podróży staje się dla nas – kobiet priorytetem. Jednym z elementów przygotowań estetycznych do lata jest depilacja, bez której na wakacje ani rusz. Okazuje się jednak, że również dla mężczyzn, którzy coraz częściej sięgają po zabiegi depilacyjne. Co zrobić by depilacja stała się przyjemna, bezbolesna i skuteczna? Najwygodniejszym sposobem jest profesjonalna depilacja woskiem Lycon.

Skuteczna depilacja na wyciągnięcie ręki

Każda kobieta marzy o idealnie gładkich i pięknych nogach, szczególnie latem. Zabiegi depilacyjne przysparzają nierzadko wielu kłopotów – bywa że są kosztowe, mało precyzyjne i wywołują duże podrażnienie. Wybór profesjonalnego salonu depilacji również bywa problemem. Klinika urody B&B Clinic prezentuje nowatorską metodę usuwania niechcianych włosków. Składający się wyłącznie z naturalnych składników wosk Lycon umożliwia szybką, delikatną i bezbolesną depilację. Jednocześnie, zawarte w wosku olejki zapachowe uprzyjemnią zabieg. Lydia jako pierwsza wykorzystała odżywcze właściwości wosku pszczelego, azulenu, aloesu, rumianku, róży oraz lawendy do depilacji. Jest to wysokiej jakości produkt stworzony przez kobietę dla kobiet.

Metoda gwiazd

Aromaterapeutyczny zabieg depilacji Lycon wykonany w B&B Clinic może stać się nie tylko profesjonalną usługą kosmetyczną, ale i chwilą odprężenia. Unikalna receptura oraz wysokiej klasy składniki sprawiają, że po Lycon sięgają gwiazdy światowego formatu, takie jak Beyonce czy Victoria Beckham. Wszystko to dzięki nowatorskiemu zastosowaniu unikalnych naturalnych składników. Delikatna, odżywcza i kojąca depilacja umożliwia uzyskanie jedwabistej, gładkiej skóry bez podrażnień i zaczerwienień. Wykorzystanie technologii dwutlenku tytanu i mikromiki oraz niskiej temperatury topnienia sprawia, że depilacja jest prawie bezbolesna i niezwykle precyzyjna.

Aktywny wypoczynek

Mimo wspomnianych wyżej korzyści profesjonalnej depilacji panowie nadal stanowią niewielki odsetek osób zainteresowanych takimi zabiegami. Zupełnie niesłusznie, zważywszy, że usunięcie zbędnego owłosienia jest dużo bardziej higieniczne i estetyczne. Mężczyźni, którzy już zdecydowali się na zabieg podkreślają, że dzięki temu czują się bardziej komfortowo, a uprawianie sportu jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Męska depilacja jest domeną większości sportowców. Dla pływaków, kolarzy, a także kulturystów jest niemalże obowiązkowa. Szeroka gama produktów uzupełniających, unikalna metoda aplikacji oraz doskonała jakość wosku LYCON sprawią, że wakacje będą jeszcze przyjemniejsze, a co najważniejsze bezproblemowe.