Odważne kobiety promują film z nowej kampanii „all adidas” jesień/zima 2011

adidas prezentuje kolejny film kampanii reklamowej marki “all adidas”, która rozpoczęła się w marcu i potrwa do końca 2011 roku. Produkcja powstała w oparciu o spot “adidas is all in” i przedstawia kobiety w kolekcjach adidas Sport Performance, adidas Originals oraz adidas Sport Style.

Film mówi o kobietach „które mają odwagę” przekroczyć każdą granicę dla ekstremalnych przeżyć i dobrej zabawy. Kluczem do ich sukcesu jest to, że wszystko co robią, wykonują z pełną pasją i zaangażowaniem.

Film, który jest kontynuacją kampanii „all adidas”, prezentuje zwyczajne dziewczyny wraz z osobowościami sportu, muzyki, lifestyle’u i mody. Wśród gwiazd są między innymi: ikona muzyki pop Katy Perry, tenisistka Caroline Woźniacki, berliński balet Staatsballett, bloggerka Sneakerqueen, DJ-ka Baby G, chińska aktorka i piosenkarka Li Bing Bing oraz lekkoatletka Wei Qiuyue.

60 – sekundowy film, promuje piosenka “New Thing”, którą wykonuje amerykańska raperka i tancerka, Rye Rye. Będzie on dostępny na platformie adidas.com/womens w sezonie jesień/zima 2011. Użytkownicy strony, będą mogli się dowiedzieć interesujących rzeczy na temat produktów adidas oraz znajdą ciekawe informacje na temat ambasadorek. Materiały będą również dostępne i aktualizowane na serwisach społecznościowych YouTube.com/adidas oraz news.adidas.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu