Milesaway Travel poleca: Kryzys w Grecji nie dotyka całego kraju – Blue Palace na Krecie

Grecja przez ostatnie miesiące kojarzy nam się częściej z tematami dotyczącymi kryzysu finansowego niż z wakacjami. Warto jednak przypomnieć, że pomimo przejściowych trudności, jest to kraj idealny na spędzenie wymarzonego urlopu w luksusowym klimacie. Milesaway Travel poleca Blue Palace na Krecie.

Błękitne niebo, lazurowe morze, połyskujące szmaragdem baseny i kobaltowe okiennice. Jeśli chcemy spędzić wakacje w niebiańskim stylu, to tylko w Grecji. Tylko tam mamy szansę, by obejrzeć niesamowity spektakl przenikania odcieni niebieskiego. Najpiękniejsze widoki znaleźć można w Blue Palace Resort & Spa na Krecie. Kurort położony jest nad przejrzystymi wodami zatoki Mirabello, z widokiem na wenecką fortecę. To niezwykłe miejsce, jak sama nazwa sugeruje, w którym można się poczuć jak w prawdziwym królestwie olimpijskich bogów.

„Miejsca takie, jak Blue Palace, to namacalny dowód na to, że kryzys w Grecji nie ogarnął całego kraju. Luksus to możliwość korzystania z lokalnych dobrodziejstw, podawanych w najwyższym standardzie i jakości. To przede wszystkim możliwość całkowitego oderwania się od codzienności” – mówi Iwona Solares, redaktorka Milesaway Travel, prestiżowyego magazynu o podróżach.

Ekskluzywny kompleks oferuje gościom 251 pokoi, apartamentów i prywatnych willi. Należy do ekskluzywnej grupy The Luxury Collection – Starwood Hotels & Resorts. Do większości pokojów i apartamentów przynależą prywatne baseny i tarasy, a dodatkowe atrakcje zapewnia Elounda Spa oraz Thalassotherapy Center, gdzie można oddać się zabiegam upiększającym i regeneracyjnym. Specjalnością są rytuały wykonywane przy użyciu lokalnych zasobów, jak np. Olive Oil Massage z użyciem naturalnej oliwy z oliwek. Urok regionalnego piękna można także znaleźć w otoczeniu luksusowego hotelu, bowiem przy projektowaniu ogrodów użyto wyłącznie roślin oryginalnie rosnących na wyspie. Natomiast smak Krety poczuć można w daniach serwowanych w restauracjach hotelowych. Warto skosztować menu restauracji L’ Orangerie, gdzie królują dania kuchni śródziemnomorskiej, przygotowane według starych, dziedziczonych z pokolenia na pokolenie, kreteńskich przepisów.

źródło/autor: 38PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu