Zaproś Szefa Kuchni do swojego domu

Spróbuj wykwintnych potraw w doborowym towarzystwie. Varadero uruchamia specjalną ofertę dla Śląska.

Kolacja z Szefem Kuchni to nowa propozycja producentów Varadero, aby jeszcze lepiej poznać to fenomenalne urządzenie i spróbować nowych i zaskakujących smaków. Dzięki niej będzie można delektować się potrawami przyrządzonymi w Varadero a jednocześnie sprawdzić jakim wspaniałym ułatwieniem w kuchni może być to urządzenie.

Aby zamówić kolację z Szefem Kuchni wystarczy tylko złożyć stosowne zapotrzebowanie na stronie www.v-dero.pl w zakładce „Zamów Kolacje”. Następnie po telefonicznym ustaleniu terminu oczekiwać Szefa Kuchni, który przyrządzi wspaniałe potrawy i przy okazji opowie o zaletach Varadero.

Dalsze informacje na stronie.

Varadero to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, dzięki któremu w znacznym stopniu ułatwia prace w kuchni. Unikalna technologia na polskim rynku i niemiecka produkcja gwarantują nową jakość gotowania z Varadero. Urządzenie zadebiutowało w połowie czerwca br., a już dziś posiada szerokie grono zadowolonych użytkowników. Varadero to grill, rondel, patelnia, piekarnik, opiekacz, toster, czy gofrownica w jednym urządzeniu wzorowanym na grillach dużej gastronomii, zachowuje naturalny smak potraw oraz wartości odżywcze, oszczędzając czas i energię. Uniwersalne zastosowanie urządzenia pozwala na przyrządzenie zarówno potraw kuchni tradycyjnej, jak i wykwintnych dań i wyszukanych potraw z każdego zakątka świata.

Dystrybutorem Varadero jest firma Believe sp. z o.o.

źródło/autor: Varadero