Pierwsza edycja studiów współtworzonych przez UNIT4 TETA i WSH zakończona skucesem

W Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu zakończyła się pierwsza edycja studiów podyplomowych na kierunku Menadżer Kadr i Płac, prowadzona we współpracy z wrocławskim producentem systemów informatycznych UNIT4 TETA. Już wkrótce rusza kolejna edycja.

Kierunek, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród studentów, został utworzony z myślą o osobach chcących zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu HR i PAYROLL. Przyszli menadżerowie pozyskali m.in. praktyczne umiejętności poprawnego naliczania poszczególnych składników wynagrodzenia przy pomocy systemu kadrowo-płacowego TETA Personel.NET, przeprowadzenia rekrutacji i oceny pracowników czy organizowania procesu doskonalenia zawodowego.

O słuszność wyboru takiego programu kształcenia mówi dr Grzegorz Kulczycki, pomysłodawca wprowadzenia specjalności Menadżer Kadr i Płac do oferty Uczelni: UNIT4 TETA to jeden z najpopularniejszych producentów systemów informatycznych, nasi studenci mają świadomość tego, że w przyszłości będą pracować w oparciu o oprogramowanie właśnie tej firmy.

Obecnie trwają zapisy na przyszły rok akademicki. Planowany termin uruchomienia studiów to październik/listopad 2011 r. Szczegółowe informacje na temat oferty edukacyjnej Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu uzyskać można na stronie www.podyplomowe.handlowa.eu bądź bezpośrednio w biurze Kolegium Studiów Podyplomowych, w siedzibie Uczelni przy ul. Ostrowskiego 22.

źródło/autor: Wyższa Szkoła Handlowa

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu