Przejdź do treści

Znajdź produkty marki Bona do położenia, ochrony i pielęgnacji podłogi bez wychodzenia z domu

Firma BONA od 1919 roku specjalizuje się w zabezpieczaniu i pielęgnacji podłóg drewnianych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się lakiery, kleje, grunty, oleje, bejce, szlifierki oraz materiały ścierne.

Teraz te produkty wraz z listą najbliższych sklepów, w których można je kupić odnajdziesz w lokalizatorze myfloor.pl – innowacyjnym narzędziu, które pozwala znaleźć wymarzoną podłogę, materiały do jej montażu oraz pielęgnacji, a także kontakt do fachowców bez wychodzenia z domu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma BONA tworzy nowatorskie produkty z wykorzystaniem najwyższej jakości surowców, które kierowane są zarówno do profesjonalistów, jak klientów indywidualnych. Teraz chemię podłogową oraz środki pielęgnujące i czyszczące można znaleźć w lokalizatorze myfloor.pl bez konieczności wychodzenia z domu! Wystarczy odwiedzić stronę: http://bona-polska-sp-z-o-o.myfloor.pl/

Portal myfloor.pl towarzyszy osobie poszukującej podłogi w trakcie całego procesu decyzyjnego. W części prasowej internauci mogą poczytać merytoryczne artykuły, które pomogą dobrać odpowiedni rodzaj podłogi do własnych potrzeb. Następnie mogą tę wiedzę skonfrontować z opiniami innych użytkowników na forum oraz w razie potrzeby zadać pytanie ekspertowi. Wybrany produkt internauci mogą odnaleźć w systemie lokalizatora, a także sprawdzić w którym sklepie najbliżej swojego miejsca zamieszkania mogą go kupić. W lokalizatorze znajdą także usługi wraz z kontaktami do fachowców (m.in. parkieciarzy, projektantów), którzy je świadczą.

W lokalizatorze (http://lokalizator.myfloor.pl/) znajduje się ponad 2000 produktów m.in. takich producentów jak: UZIN, Baltic Wood, Barlinek, Krono Original, Wincaders, niemal 700 sklepów oraz ponad 300 fachowców.