Nowa Dyrektor Komunikacji w Unileverze

Anna Kozerska objęła funkcję Dyrektora ds. Komunikacji Korporacyjnej w Unileverze. Odpowiada za komunikację zewnętrzną, wewnętrzną, public affairs w oddziałach Unilevera w Polsce, Estonii, na Litwie i Łotwie. Anna Kozerska zajmuje również nowoutworzone stanowisko Koordynatora ds. Komunikacji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, nadzorując projekty komunikacyjne w oddziałach Unilevera z 18 państw.

1 lipca br. Anna Kozerska zastąpiła na stanowisku Dyrektora ds. Komunikacji Korporacyjnej Wojciecha Tomczaka, który przeszedł na nowoutworzone stanowisko Kierownika ds. PR Marek w Unileverze.

Poprzednio Anna Kozerska była związana z sektorem farmaceutycznym, pełniąc funkcje: dyrektora komunikacji w Sandoz Polska, dyrektora public affairs w Wyeth (Poland), dyrektora corporate affairs w Eli Lilly Polska. Pełniła również funkcję dyrektora corporate affairs i rzecznika British American Tobacco Polska. Z komunikacją marketingową i public affairs jest związana od 20 lat – karierę zaczynała w polskim przedstawicielstwie sieci PR Burson-Marsteller; następnie prowadziła projekty z zakresu PR i Public Affairs dla firm z różnych sektorów.

Jest absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

źródło/autor: Omega Communication

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu