Przejdź do treści

Herbata marki IRVING w dystrybucji Grupy Tradis

Tradis – jeden z największych dystrybutorów artykułów spożywczych w Polsce oraz Amber Spark S.A. podpisały umowę dystrybucyjną. Obecnie herbaty IRVING będą dostępne w oddziałach firmy Tradis, obsługującej blisko 50.000 klientów, w tym ponad 10.000 sieciowych punktów sprzedaży.

Grupa Dystrybucyjna Tradis należy do grona największych firm w branży handlowej w Polsce. Skupia spółki zajmujące się dystrybucją towarów FMCG, a wspólnie z polskimi kupcami organizuje sieci franczyzowe sklepów i supermarketów o różnorodnych formatach. Tradis jest również strategicznym partnerem spółdzielni Społem i wraz z nią współorganizuje nowoczesny handel spółdzielczy w Polsce. Liczba placówek sieci franczyzowych Grupy Dystrybucyjnej Tradis wynosi obecnie ponad 4.000. Grupa Tradis obsługuje także ponad 10.000 sieciowych punktów sprzedaży, z czego 8.800 to sieci posiadające powyżej 100 sklepów.

Strategiczna współpraca Amber Spark S.A. z Grupą Tradis to szansa na dalszy dynamiczny rozwój marki IRVING. W dobie koncentracji i dużych inwestycji współpraca z profesjonalnymi hurtowniami i dystrybutorami oznacza poszerzenie dystrybucji, większą dostępność produktów dla konsumenta, a także realizację wspólnych aktywności promocyjnych zwiększających konkurencyjność marki IRVING na rynku. Od teraz herbaty IRVING można znaleźć w placówkach detalicznych współpracujących z Tradisem. Detaliści natomiast mogą zamawiać towar poprzez system eHurtowni i przedstawicieli handlowych Tradisu lub samodzielnie zaopatrywać się w  oddziałach cash&carry dystrybutora.

źródło/autor: IRVING