5.10.15. wystartowało z własnym sklepem internetowym

Marka 5.10.15. uruchomiła pod adresem www.51015kids.eu własny sklep internetowy z ofertą prawie 3 000 produktów. Sklep zaprojektowała i wdrożyła agencja Codivate, w oparciu o otwartą plaformę eCommerce Magento.

Znana marka odzieży dziecięcej uruchomiła własny sklep internetowy www.51015kids.eu. Sklep oferuje szeroki asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów dla dzieci w wieku od niemowlęcia do gimnazjalisty – prawie 3 000 produktów. Całość oferty została uporządkowany w taki sposób, aby kupujący w nim rodzice mogli łatwo odnaleźć poszukiwane produkty i szybko sfinalizować swoje zakupy. Klienci sklepu mają zapewnioną szybką i tanią dostawę (dostawa w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia, koszt przesyłki od 12 zł), a w przyszłości zamówione produkty będzie można odbierać w wybranym sklepie 5.10.15 na terenie całego kraju.

Na pierwszych klientów czekają oferty promocyjne takie jak bezpłatna dostawa czy dodatkowe rabaty.

Marek Czupryna, Prezes firmy Komex (właściciela marki 5.10.15.) mówi: doceniamy znaczenie internetu, dlatego nadszedł najwyższy czas na podjecie intensywnych działań w sieci, których początkiem jest uruchomienie własnego sklepu internetowego (do tej pory sklep internetowy marki był prowadzony przez jednego z partnerów franczyzowych). Już pierwszego dnia zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni bardzo wysokim poziomem sprzedaży– dodaje.

Sklep został zaprojektowany i wdrożony przez agencję Codivate, w oparciu o otwartą platformę eCommerce Magento. Bardzo się cieszymy, że firma Komex zdecydowała się realizować ten projekt właśnie z nami i w oparciu o platformę Magento – mówi Piotr Kocjan, właściciel i zarządzający Codivate. Z pełną świadomością wykorzystujemy i rekomendujemy otwarte oprogramowanie i platformy, takie jak Magento, Joomla czy SugarCRM – gwarantują sprawną i szybką realizację projektów oraz bezpieczeństwo przetwarzania danych – kontynuuje Kocjan.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu