Rabaty w internecie? Nie tylko grupowe

Na fali ogromnej popularności zakupów grupowych, Nocowanie.pl rusza z nową usługą dla swoich użytkowników pod nazwą Giełda Noclegów. Od dziś, każdy użytkownik, który wejdzie na strony serwisu lub na adres www.GieldaNoclegow.pl będzie mógł kupić noclegi po bardzo atrakcyjnej cenie. Z tej też okazji serwis zorganizował konkurs w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Jak działa Giełda Noclegów? To bardzo proste – lokal, który ma wolne terminy, wystawia je na sprzedaż określając rabat jaki chce przyznać oraz minimalną ilość dni do wykupienia. Już w ciągu kilku sekund od momentu wystawienia takiego terminu jest on widoczny dla użytkownika.

– Nasz pomysł to alternatywa dla zakupów grupowych, w których sprzedający jest zobligowany do sprzedaży dużej ilości usług po bardzo niskiej cenie w dodatku z prowizją dla serwisu na poziomie 50%. W rezultacie może okazać się, że nie jest on w stanie obsłużyć dużej ilości zgłoszeń przez co spada jakość obsługi. Z drugiej strony klient często musi czekać wiele miesięcy zanim zrealizuje wykupiony bon. – mówi Kamil Ruciński, prezes zarządu spółki Nocowanie.pl – GieldaNoclegow.pl eliminuje te niedogodności. Lokal sam decyduje jaki chce określić rabat oraz ilość usług na sprzedaż. Turysta natomiast ma możliwość wyboru terminu na interaktywnym kalendarzu. Naszą dodatkową zaletą jest fakt, że cały proces rezerwacji odbywa się w całości w systemie on- line, a transakcja trwa dosłownie kilka sekund. Jest więc szybko, bezpiecznie i przede wszystkim tanio. – wyjaśnia Kamil Ruciński.

Serwis Nocowanie.pl z okazji uruchomienia nowej usługi równocześnie zorganizował konkurs dla użytkowników korzystających z Giełdy Noclegów. Do wygrania są m.in. weekendy dla dwojga, spływy kajakowe czy wejściówki na imprezy plenerowe.

Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi między innymi serwis www.nocowanie.pl, www.spa24.pl oraz www.KazimierzDolny.pl, powstała w 2003 roku. Według najnowszych badań Megapanel Gemius PBI jest liderem wśród serwisów noclegowych w Polsce i zajmuje 3 miejsce w kategorii Turystyka z ponad 1,1 mln realnych użytkowników miesięcznie.

źródło/autor: Nocowanie.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu