Wizz Air powierzył FL Technics serwisowanie Airbusa A320

Spółka FL Technics, świadcząca zintegrowane usługi utrzymania, napraw i remontów samolotów, podpisała pierwszą umowę z linią Wizz Air – największym niskokosztowym przewoźnikiem w Europie Środkowej i Wschodniej. FL Technics została powierzona obsługa serwisowa samolotu Airbus A320 należącego do przewoźnika w jego nowootwartej bazie w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Wilnie.

Zgodnie z niedawno podpisaną umową, FL Technics będzie świadczył na rzecz Wizz Air, po ustalonych cenach, pełen pakiet usług liniowej obsługi serwisowej oraz zapewniał dodatkowe wsparcie.

– Jesteśmy zaszczyceni, że jeden z największych przewoźników w Europie Środkowej i Wschodniej zdecydował się rozpocząć współpracę z FL technics. To dla nas nagroda za nasze wysiłki w dążeniu do poprawy jakości i pełnego zadowolenia klienta. Codziennie ciężko pracujemy, żeby zasłużyć na miano najlepszej w regionie i godnej zaufania firmy zajmującej się serwisem, naprawą i remontami samolotów. Wizz Air dołączył do naszej długiej i wciąż powiększanej listy wysoko cenionych klientów i partnerów. Mamy nadzieję, że współpraca pomiędzy Wizz Air i FL Technics będzie się stopniowo rozwijać – mówi Jonas Butautis, prezes FL Technics.

Wizz Air rozpoczął działalność operacyjną w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Wilnie, który jest czternastą bazą tego przewoźnika, w kwietniu br. Obecnie z wileńskiego lotniska w barwach linii lata jeden Airbus A320. Tygodniowo wykonuje on 21 lotów na ośmiu trasach. Wizz Air jest dumnym posiadaczem jednej z najmłodszych na świecie floty, która składa się z 37Airbusów A320.

źródło/autor: FL technics

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu