Wheel Stand Pro – nowa marka gamingowa na polskim rynku

Veracomp wprowadza do sprzedaży na polskim rynku akcesoria gamingowe uznanej m.in. w USA marki Wheel Stand Pro. W sklepach tradycyjnych oraz internetowych pojawiły się już dwa modele stojaków Wheel Stand Pro do kierownic służących do symulacji wyścigowych gier samochodowych.

Wheel Stand Pro jest uznaną, polską marką gamingową obecną od kilku lat na wielu światowych rynkach (m.in. USA, Australia), a obecnie wprowadzaną do Polski. Na ofertę Wheel Stand Pro składają się dwa modele wysokiej jakości stojaków, na których mocuje się kierownice wraz z pedałami służące do symulacji wyścigowych gier samochodowych. Stojak charakteryzuje się wysoką stabilnością, kompaktowymi wymiarami, niewielką wagą oraz szerokim wachlarzem regulacji. Istotnym atutem jest też mobilność – po skończonych wyścigach stojak można łatwo złożyć wraz z zamocowanym na nim sprzętem i schować w dowolnym miejscu. Unikalna konstrukcja i wysoka jakość materiałów użytych do budowy stojaka zapewniają bezawaryjną pracę przez długie lata.

„Wielu fanów wyścigowych gier samochodowych, by zapewnić sobie w miarę przyzwoite warunki do wirtualnego ścigania się, rezygnuje z instalacji sprzętu do biurka lub stołu w salonie i szuka bardziej wygodnych rozwiązań. Efekty tego możemy oglądać na forach, gdzie użytkownicy prezentują własne konstrukcje z drewna lub rurek pcv, które mimo wszystko szpecą wygląd pokoju i zabierają bardzo dużo miejsca. Dlatego Wheel Stand Pro stworzył wysokiej jakości składane stojaki do kierownic czołowych marek gamingowych, które stwarzają każdemu graczowi idealne warunki do udziału w wirtualnych wyścigach samochodowych.” – powiedział Błażej Nadobny, opiekun marki Wheel Stand Pro w Veracomp.

Wybierając stojak Wheel Stand Pro użytkownik otrzymuje urządzenie precyzyjnie wykonane z najlepszych materiałów i zmontowane przez profesjonalnego montera. Przy swoich kompaktowych rozmiarach stojak jest bardzo stabilny – zastosowana unikalna konstrukcja dopasowuje się do nierównego podłoża. Gumowe tuleje antypoślizgowe wykonywane ze specjalnej mieszanki stosowanej m.in. w przemyśle lotniczym mają świetną przyczepność i nie brudzą podłogi. Pełen zakres regulacji umożliwia dostosowane stojaka do każdego siedziska i wzrostu gracza, a mocowanie pedałów pod kątem nachylonym w stronę gracza powoduje, że mięśnie łydek i stopy nie męczą się.

Gwarancja i dostępność:

Stojaki Wheel Stand Pro objęte są 24-miesięczną gwarancją i są dostępne w wybranych sklepach tradycyjnych i internetowych na terenie całej Polski. Ceny stojaków (SRP brutto):

  • Wheel Stand Pro V2 – 310 zł
  • Wheel Stand Pro Deluxe – 365 zł

Z listą kompatybilnych ze stojakami Wheel Stand Pro kierownic można się zapoznać pod adresem: www.veracomp.pl/wsp.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu