Weź udział w zmaganiach drużyn gry Counter Strike 1.6 – zapisy do VII rundy III Ligi Cybersport

Trwają się zapisy do siódmej tury eliminacyjnych rozgrywek gry Counter-Strike 1.6 zorganizowanych w ramach największej i najprężniej rozwijającej się organizacji sportów elektronicznych w Polsce – Ligi Cybersport. Przed miłośnikami gier komputerowych trzy tygodnie wirtualnej walki o najwyższe lokaty w tabeli, a co za tym idzie awans do turnieju głównego, którego stawką jest miejsce w wielkim finale LAN.

Internetowe rozgrywki III Ligi Open przeznaczone są dla pięcioosobowych drużyn, które wyrażą chęć uczestnictwa w wirtualnych potyczkach, a zawodnicy posiadają unikalne Steam ID zarejestrowane w systemie ligowym i przypisane do profilu gracza. Zapisy, które potrwają do soboty tj. 23 lipca, są zupełnie darmowe i otwarte dla wszystkich. Cztery najlepsze drużyny po blisko miesięcznej rywalizacji awansują do turnieju głównego, gdzie walczyć będą o miejsce w wielkim finale LAN Ligi Cybersport. Warto również dodać, że najaktywniejszy zespół szóstej tury rozgrywek otrzyma pięć podkładek pod myszkę firmy QPad z limitowanej biało-czerwonej edycji.

W tej turze rozgrywek sędziowie zdecydowali się na Male urozmaicenie. Otóż do puli map turniejowych dodane zostały dwie nowe lokacje, na których zespoły będą mogły rywalizować. Mowa tu o bardzo popularnych ostatnio mapach de_mirage oraz de_forge, które pojawiły się również w rozgrywkach takich jak Electronic Sports League czy Electronic Sports World Cup. A jak przyjmą je gracze w Lidze Cybersport?

Więcej informacji na temat zapisów oraz regulaminu ligi można znaleźć na stronie internetowej www.cybersport.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu