Świat wita Range Rovera Evoque

Range Rover Evoque to najbardziej wyczekiwany samochód 2011 roku, dlatego jego prezentacja w każdym miejscu na świecie budzi emocje. Czekając na polską premierę, warto poznać pulsujący klimat miast, w których Evoque już zagościł.

Pierwsza prezentacja modelu Range Rover Evoque nastąpiła w lipcu 2010 roku, podczas 40. urodzin marki Range Rover w Londynie. Wtedy ogłoszono także, że kreatywnym wsparciem marki będzie brytyjska gwiazda Victoria Beckham, znana z dobrego gustu i wyrafinowanego stylu.

Prezentacja dla szerszej publiczności odbyła się podczas Targów Motoryzacyjnych w Paryżu w październiku 2010 roku. Imprezie towarzyszył szereg inicjatyw artystycznych. Pojawiły się ruchome galerie, w których prezentowano specjalne modele 3D inspirowane Range Roverem Evoque oraz Paryżem. Jedna z nich pojawiła się także w kilku największych miastach w Polsce, jako zapowiedź nadchodzącej premiery. Od tego momentu premierowym prezentacjom tego modelu towarzyszą widowiskowe wydarzenia artystyczne w ramach międzynarodowego tournée „Hello Evoque” w różnych częściach świata.

„Range Rover Evoque to samochód inspirowany najbardziej ekscytującymi miastami na świecie. Opierając się na ich architekturze, designie i technologii stworzono samochód, który na nowo dopasowuje Range Rovera do klimatu miasta. W związku z tym, na cześć Evoque, światowe metropolie organizują imprezy powitalne. Jego premiera odbyła się m.in. w Nowym Jorku, Madrycie, Sydney, Berlinie czy Pradze. W sierpniu czas na Warszawę” – mówi Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Imprezy powitalne „Hello Evoque” oraz projekt „Pulse of the city” to wyjątkowe wydarzenia w przestrzeni miejskiej. Ekskluzywne pokazy multimedialne, koncerty, artystyczne wystawy to nieodzowna część programu podczas światowego tournée Range Rovera. Poszczególne miasta, w pulsującej atmosferze, witają Evoque w towarzystwie gwiazd showbiznesu, artystów oraz fanów marki Land Rover, którzy z niecierpliwością wyczekiwali na premierę ekskluzywnego auta terenowego ze sportową duszą. Każde z tych miejsc zostaje następnie wpisane w projekt „Pulse of the city”, gdzie każdy może wypowiedzieć się na temat swojego miasta. Powitalna impreza pod hasłem „Hello Poland” odbędzie się 10 sierpnia w Warszawie.

Przestrzeń miejska to idealne miejsce dla Range Rovera Evoque. Jest on bowiem najmniejszym, najlżejszym i najwydajniejszym Range Roverem, jakiego kiedykolwiek wyprodukowano. To także bardzo ekologiczny samochód, który osiąga poziom emisji CO2 poniżej 130 g, dzięki czemu wyraźnie demonstruje zaangażowanie marki w zrównoważony rozwój.

źródło/autor: 38PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu