Kierowca L-SPRT jurorem w programie „Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?”

Doskonalenie techniki jazdy oraz bezpieczeństwo na drogach to tematy, o których wadze nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jest wiele możliwości zwiększania swoich umiejętności za kierownicą, a jedną z nich może być udział w drugiej edycji programu „Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?”, emitowanego na antenie TVN Turbo. Tym razem zmianie uległy zarówno jego formuła, jak i skład jury.

Umiejętności uczestników programu będą oceniać prezenterka TVN Dorota Gardias, czterokrotny rajdowy Mistrz Polski Leszek Kuzaj oraz kierowca LOTOS – Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała. Nie zabraknie również mocnego rajdowego akcentu w postaci Subaru Imprezy STI zespołu L-SPRT, która posłuży jako samochód instruktażowy.

Eliminacje programu „Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?”, mające na celu wyłonienie najlepszych kierowców, odbędą się na lotnisku Ułęż. Drugi etap konkursu zostanie rozegrany na Torze Kielce, a uczestnicy zasiądą za kierownicami różnych nietypowych maszyn. Do udziału w programie można się zgłosić za pośrednictwem formularza, umieszczonego w serwisie internetowym telewizji TVN Turbo.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu