Silence! certyfikowanym partnerem Google AdWords

Miło nam poinformować, że Firma Silence! otrzymała status certyfikowanego partnera Google AdWords zostając tym samym uznaną przez firmę Google za sprawdzoną i kwalifikowaną agencję w programie Google Advertising Professionals.

Grupa certyfikowanych partnerów Google AdWords obejmuje specjalistów oraz agencje profesjonalnie zajmujące się marketingiem w wyszukiwarkach (SEM), optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) i konsultingiem marketingowym. Wykazują oni w tym zakresie odpowiednie doświadczenie oraz dogłębną znajomość Programu AdWords.

Aby osiągnąć status certyfikowanego partnera Google AdWords należy zdać egzamin Google Advertising Professionals, zatrudniać co najmniej jednego kwalifikowanego specjalistę, a także zarządzać, w ramach kampanii Google AdWords, wydatkami na poziomie co najmniej 10 000 USD w okresie ostatnich 90 dni.

Firma Silence! prowadzi dla swoich Klientów kampanie linków sponsorowanych AdWords już od 2007 roku, realizując projekty na rynku polskim i za granicą. Od tego czasu zaufało nam już kilkadziesiąt firm.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu