Lokata Powitalna w Meritum Banku – Zarabiaj po królewsku!

Z dniem 20 lipca Meritum Bank wprowadził promocyjną Lokatę Powitalną z dzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie 3-miesięcznego depozytu wynosi aż 6,83%, co jest porównywalne z 8,5% na tradycyjnej lokacie z podatkiem. Oferta jest skierowana do klientów, którzy jednocześnie z lokatą otworzą darmowe Konto Zarabiające, pozwalające oszczędzać 4% wydatków na paliwo.

Meritum Bank sukcesywnie rozszerza ofertę i mnoży korzyści klientów Banku. Lokata Powitalna to dodatkowa gratyfikacja dla osób, które zdecydują się na otwarcie Konta Zarabiającego w terminie od 20 lipca do 30 września 2011 roku.

„Wprowadzamy na rynek nowy pakiet produktów. Lokata Powitalna z oprocentowaniem jak 8,5% na tradycyjnej lokacie to najlepszy na rynku depozyt 3-miesięczny. Lokatę oferujemy w pakiecie z Kontem Zarabiającym, które daje kolejne korzyści – zwrot 4% wydatków na paliwo, bezpłatne przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. To jest propozycja, która nie pozostawia wątpliwości, że warto przejść do Meritum.” – mówi Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.

Konto można otworzyć przez Internet, korzystając z formularza dostępnego na www.meritumbank.pl lub w dowolnej placówce Meritum Banku. Po założeniu konta klient samodzielnie zakłada Lokatę Powitalną w systemie bankowości elektronicznej, czyli całkowicie on-line, bez podpisywania jakichkolwiek dodatkowych dokumentów. Na założenie Lokaty Powitalnej klient ma czas do 24 października.

Nowa Lokata Powitalna na 3 miesiące z dzienną kapitalizacją odsetek pozwala zdeponować kwoty od 1 do 10 tysięcy złotych. Klient może założyć jedną lokatę tego typu.

Lokata Powitalna jest kolejnym produktem oferowanym w ramach kampanii marketingowej „Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy”.

Więcej informacji na temat nowej oferty depozytowej Meritum Banku można znaleźć na stronie www.meritumbank.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu