Era Snajpera, czyli 4 tysiące produktów w wyprzedaży Butyk.pl

Pora wzbogacić garderobę o upragnione modele szpilek, sandałów i półbutów oraz unikalne sukienki i bluzki, a wszystko nawet do 70 procent taniej!

Czas najniższych cen w sezonie właśnie nadszedł. W obuwniczym sklepie internetowym Butyk.pl przeceniono łącznie ponad 3,5 tysiąca modeli butów i 500 produktów odzieżowych. Ceny obniżono o od 20 do nawet 70 procent w relacji do ceny regularnej. W tak bogatej ofercie każda kobieta znajdzie coś idealnego dla siebie.

W wyprzedaży Butyk.pl znalazły się wzory z bieżącej kolekcje takich marek jak: Calvin Klein, Calvin Klein Jeans, Manas, Bronx, Marc OPolo, Pilar Abril (Menbur), Tamaris, Caprice, FLY London, Buffalo, Gaimo Espadrilles, Red Hot i wielu innych. Najniższe ceny dotyczą ostatnich modeli w kolorze i są dostępne wyłącznie do wyczerpania zapasów magazynowych. Zatem nie zwlekaj i sprawdź na www.butyk.pl najlepsze ceny w sezonie.

Wielka wyprzedaż w Butyk.pl – ERA SNAJPERA – to najlepsza okazja, by uzupełnić swoją garderobę o wyszukane lub klasyczne i ponadczasowe fasony butów. Właśnie teraz ich ceny są najbardziej przystępne. Nasz system wyszukiwania pomoże Ci w ułamku sekundy znaleźć upragniony model butów. Nie przegap okazji, wejdź na www.butyk.pl i sprawdź cenowe okazje godne snajpera najniższych cen.

źródło/autor: Butyk.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu