Trzy polskie firmy w elitarnym gronie strategicznych Partnerów Microsoft Dynamics w skali ogólnoświatowej

Firmy Bonair, CSF Polska i Netwise dołączyły do elitarnych klubów Microsoft Dynamics President’s Club i Inner Circle, które skupiają najlepszych Partnerów Microsoft Dynamics z całego świata

Podczas odbywającej się w ubiegłym tygodniu konferencji Worldwide Partner Conference (WPC) 2011 w Los Angeles, firma Microsoft uhonorowała swoich najlepszych Partnerów. Wyróżnienie w postaci dołączenia do prestiżowego grona President’s Club udało się zdobyć tylko trzem polskim firmom wdrożeniowym – Bonair SA i CSF Polska Sp. z o.o. (ERP) oraz Netwise Sp. z o.o. (CRM). Do grona Inner Circle dołączyła zaś wyłącznie firma Bonair.

President’s Club skupia 5% najlepszych Partnerów Microsoft Dynamics w skali światowej, których zaangażowanie w dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań przekłada się na rozwój i sukces rynkowy. Aby zostać członkiem President’s Club, Partnerzy musieli wykazać się m. in. największym przychodem ze sprzedaży i wdrożenia produktów Microsoft Dynamics oraz wzrostem liczby klientów. Natomiast Inner Circle stanowi starannie wyselekcjonowaną i elitarną grupę najbardziej strategicznych Partnerów Microsoft Dynamics z całego świata.

– To czas, kiedy wspólnie możemy świętować osiągnięcia kluczowych Partnerów Microsoft – powiedział Doug Kennedy, vice president, Microsoft Dynamics Partners. – Nasza działalność ukierunkowana jest na Partnerów, stąd sukces Microsoft Dynamics zależy bezpośrednio od ich wiedzy, zaangażowania i wyników działalności. W imieniu Microsoft pragnę podziękować Laureatom za ich zaangażowanie i wsparcie aplikacji Microsoft Dynamics oraz gratuluję osiągnięć, jakie uzyskali w zeszłym roku.

– Członkowstwo w tych dwóch elitarnych klubach stwarza naszym Partnerom szerokie spectrum możliwości. Wśród nich jest na pewno wzmocnienie prestiżu na polskim jak i światowym rynku, co uatrakcyjnia firmę wśród obecnych i potencjalnych klientów – komentuje Anna Wardziak, Marketing Manager, Microsoft Dynamics, Microsoft. – Cieszę się, że w tym roku wśród wyróżnionych firm wdrożeniowych po raz kolejny znaleźli się reprezentanci z Polski. Nasz rynek nie odbiega od światowych standardów, stawiając na innowacyjność i konsekwencję w kreowaniu aplikacji biznesowych opartych na systemach Microsoft Dynamics – dodaje.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu