Serwer faksowy Sagemcom XMediusFAX certyfikowany przez Cisco do współpracy z nowymi wersjami CUCM i UCS Express

Sagemcom, od 2002 roku światowy lider w dziedzinie zaawansowanych serwerowych rozwiązań faksowych dla sieci IP ogłosił podczas pokazu: Cisco Live show, który odbył się w dniach 10-14 lipca 2011 roku w Las Vegas (Nevada), że jego aplikacja XMediusFAX Fax dla sieci IP (FoIP) v 6.5.5 z sukcesem przeszła testy zgodności z Cisco Unified Computing System Express (Routery Cisco z serii 2900) w kategorii technologii Integrated Services Router.

Cisco Developer Network łączy Cisco z innymi developerami sprzętu i oprogramowania, aby móc dostarczyć przetestowane, interoperacyjne rozwiązania wspólnym klientom. Jako zarejestrowany developer, Sagemcom oferuje produkt uzupełniający, współpracując z Cisco dla zaspokojenia potrzeb wspólnych klientów. Dzięki oferowaniu takich trwałych rozwiązań, jak serwer faksowy XMediusFAX FoIP, klienci mogą szybko wdrożyć szeroki zakres aplikacji biznesowych kompatybilnych z Cisco, urządzeń lub usług, które zwiększają możliwości, wydajność i polepszają zarządzanie ich sieciami Cisco.

Certyfikowany przez Cisco serwer faksowy XMediusFAX firmy Sagemcom jest bezprzewodowym rozwiązaniem FoIP, które od 2002 roku jest stale testowane w celu udoskonalenia współpracy aplikacji z nowymi wersjami central, bram VoIP, jak również innym oprogramowaniem. Aplikacja pracuje z niemal każdą centralą PBX i integruje usługę faksowania praktycznie z każdym systemem poczty elektronicznej np. Microsoft Exchange.

AXP-XMediusFAX to proste rozwiązanie umożliwiające współpracę faksów z infrastrukturą sieciową, dając możliwość faksowania z komputerów i urządzeń mobilnych. Kompatybilne z routerami Cisco serwery faksowe Sagemcom pracują na łączach PSTN, ISDN BRI, PRI a także VoIP (FoIP – Fax over IP) i umożliwiają instalację na otwartej platformie AXP Cisco.

Dostępny na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl), przedstawiciela marki Sagemcom w Polsce, serwer faksowy XMediusFax daje możliwość wysyłania i otrzymywania faksów z każdego stanowiska pracy, w tym z programów pocztowych. Aplikacja stanowi doskonałe wsparcie dla obecnej zintegrowanej komunikacji, którą zapewniają produkty Cisco. Obecne na całym świecie rozwiązanie XMediusFAX jest najbardziej zaawansowanym na rynku oprogramowaniem T.38 Fax dla sieci IP (FoIP).

Nieustanna współpraca z Cisco, jako kluczowym partnerem Sagemcom, pozwala na ciągłe polepszanie pracy serwera faksowego XMediusFAX w środowisku Cisco. Zastosowanie rozwiązania przynosi firmie redukcję kosztów związanych z faksowaniem oraz znacznie zwiększa wydajność pracy. Umożliwia bezpieczne faksowanie oraz pełną kontrolę wysyłanych i odbieranych faksów, przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu utrzymania (TCO). Pozwala zmniejszyć emisję dwutlenku węgla, którą generowałyby tradycyjne urządzenia. Przynosi oszczędności nawet do 90 proc. i gwarantuje szybki zwrot z inwestycji (przeciętnie od 1 do 6 miesięcy). Aplikacja XMediusFax zastępuje starsze rozwiązania faksowe, które wymagają modernizacji dla przystosowania ich do nowego środowiska.

Więcej informacji na temat interoperacyjności XMediusFAX FoIP z Cisco SRE-V i UCS Express na: http://bit.ly/oZUqAz

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu