PayLane i DeepSense nowymi członkami IAB Polska

Do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska dołączyły dwie nowe firmy – PayLane i DeepSense. Obecnie w ramach IAB Polska działa ponad 165 firm z branży interaktywnej. IAB reprezentuje ich interesy promując internet jako medium o największym potencjale marketingowym, informacyjnym i edukacyjnym.

IAB Polska zyskało dwóch nowych członków nadzwyczajnych – PayLane (dostawca usług płatności internetowych na rynku europejskim), oraz DeepSense (firma specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu strategii obecności marek w social media). Od początku bieżącego roku do IAB Polska przystąpiło już blisko 30 nowych firm działających w branży interaktywnej.

„PayLane już od kilku lat zbiera doświadczenie na zachodnich rynkach płatności internetowych. Wierzymy, że nasze członkostwo w IAB Polska pomoże nam przekonać także polskich właścicieli e-biznesów do wygodnych i bezpiecznych rozwiązań stosowanych z powodzeniem na całym świecie. Mamy również nadzieję, że oferując wiele form płatności charakterystycznych dla poszczególnych krajów, przyjętych modeli biznesowych i konkretnych grup klientów, umożliwimy rodzimym przedsiębiorcom rozszerzenie zakresu świadczonych usług i podbicie zagranicznych rynków.” – powiedział Karol Zielinski, Dyrektor Zarządzający PayLane.

„Przyłączenie się do IAB to kolejny etap w dynamicznym rozwoju firmy. Praca w grupie roboczej związanej z social media pozwoli nam na konstruktywną wymianę doświadczeń z serwisami społecznościowymi i innymi przedstawicielami branży. Liczymy, że dzięki dyskusji, we współpracy z portalami społecznościowym uda nam się stworzyć produkty jeszcze lepiej odpowiadające marketerom, a jednocześnie  budzące zainteresowanie i pozytywny odzew u użytkowników. Chcemy również pomóc w edukowaniu rynku, by klienci w pełni rozumieli specyfikę mediów społecznościowych i dostrzegali korzyści wynikające z angażowania się w nie.” – mówi Cezary Kramp, właściciel DeepSense.

źródło/autor: IAB Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu