Odkryj Radom jakiego nie znasz. Serwis zakupów grupowych MyDeal.pl wystartował w kolejnym mieście

Od dziś serwis zakupów grupowych MyDeal.pl będzie oferował atrakcyjne usługi i produkty w Radomiu od 40 do 90% taniej. Portal, który powstał w marcu 2010 roku, działa już w 19 miastach Polski.

– Bardzo się cieszymy, że na naszej mapie pojawił się Radom – mówi Filip Goździewicz, prezes MyDeal.pl – Mamy nadzieję, że dzięki naszym ofertom zniżkowym, mieszkańcy będą mogli odkrywać ciekawe miejsca w swoim mieście.

Pierwszą propozycją zamieszczoną na MyDeal.pl Radom jest gra w paintball w jedynym ośrodku w mieście dysponującym halą i polem. Kupon rabatowy w cenie 24 złotych, a o wartości 50 można nabyć jeszcze przez 4 dni. – Już wkrótce na naszej stronie pojawią się kolejne zniżki w Radomiu. Zachęcamy także do współpracy przedsiębiorców z tego regionu, którzy chcieliby skorzystać  z naszego serwisu i dodatkowo wypromować swoją firmę poprzez to nowoczesne i bardzo skuteczne narzędzie – dodaje Filip Goździewicz.

Rozpoczęcie działalności w Radomiu to kolejny krok MyDeal.pl w kierunku poszerzania oferty. W marcu 2011 roku została uruchomiona pierwsza w Polsce turystyczna platforma zakupów grupowych – MyDeal Podróże. Do tej pory użytkownicy serwisu nabyli za jej pośrednictwem kupony rabatowe warte ponad 1,5 mln złotych.

źródło/autor: MyDeal.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu