HalCash wspiera kampanię Radia Zet

Rozwiązania HalCash Central Eastern Europe zostaną wykorzystane w rozpoczynającej się loterii promocyjnej „Lato ZET – powiedz gdzie słuchasz Radia ZET”. Będzie to jeden z największych projektów loteryjnych realizowanych obecnie na rynku medialnym w Polsce. To kolejna promocja, jaką w tym roku obsługuje firma – która bardzo udanie wspierała w tym roku również kampanię „Plusikowe”. HalCash promuje swoją usługę, jako doskonałe narzędzie wspomagające akcje promocyjne, loterie, konkursy i programy lojalnościowe. Usługa – co doceniają partnerzy, pozwala na znaczne redukcje kosztów akcji marketingowych i upraszcza dystrybucję środków finansowych do uczestników promocji.

Podczas loterii „Lato ZET- powiedz gdzie słuchasz Radia ZET”  HalCash odpowiadała za dystrybucję części środków finansowych bezpośrednio do bankomatów.  Uprawnione do odbioru nagrody otrzymają bezpośrednio na swój telefon komórkowy – specjalny kod, dzięki któremu mogły dokonać wypłaty środków.

„- Dotychczas podczas podobnych promocji trzeba było poza anteną ustalić – imię nazwisko, adres i numer konta bankowego, by dokonać przekazania wygranej, zaś dzięki usłudze HalCash potrzebny jest jedynie numer telefonu komórkowego” – mówi Piotr Zinkiewicz, doradca zarządu HalCash CEE w obszarze rozwoju biznesu. – „Dzięki rozwiązaniom  HalCash możemy znacznie uprościć procedury co przyczynia się do znacznych oszczędności” – dodaje Piotr Zinkiewicz.

HalCash CEE jest innowacyjną firmą, która rozwija i wdraża na polskim rynku technologię, która pozwala na wypłatę środków finansowych z bankomatów, bez użycia karty, przy wykorzystaniu telefonu komórkowego. Wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność dystrybucji środków finansowych do dużych grup odbiorców, może być z powodzeniem wykorzystywany system HalCasch, który cechuje się nowoczesnością, funkcjonalnością i pozwala na znaczącą redukcję kosztów całej operacji. Tym samym system może być z powodzeniem wykorzystywany w promocjach, programach lojalnościowych, loteriach i konkursach bez konieczności uzyskiwania informacji o numerze konta odbiorcy, czy adresie zamieszkania. Wystarczy numer telefonu – resztę wykona system HalCach.

– „Skuteczność i zalety naszego systemu już potwierdzają kolejne promocje potwierdzają i partnerzy, – którzy zdecydowali się z niego skorzystać” – mówi Piotr Zinkiewicz. – „Poza funkcjonalnością i nowoczesnością dzięki nam można uprościć dystrybucję środków finansowych oraz bardzo istotnie ograniczyć koszty takiej operacji” – dodaje Zinkiewicz z HalCash CEE.

Prostota rozwiązań sprawia, że z systemu może skorzystać praktycznie każda osoba posiadająca dowolny model telefonu komórkowego. –„Chcemy jeszcze w tym roku wprowadzić dodatkowe funkcjonalności w systemie oraz skoncentrować się na popularyzacji tego narzędzia wśród klientów biznesowych” – dodaje Zinkiewicz z HalCash CEE.

źródło/autor: Alvero

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu