Eco-Classic wprowadza usługi concierge dla mieszkańców osiedla Hubertus

Od 30 czerwca 2011 r. firma Eco-Classic uruchomiła dla mieszkańców swojej najnowszej inwestycji – powstającego na Służewcu osiedla Hubertus, nowatorski w skali kraju i nigdy wcześniej nie realizowany na taką skalę, program usług concierge. Za równowartość średnich, jednorazowych zakupów mieszkańcy Hubertusa, którzy skorzystają z oferty będą mieli zapewniony miesięczny dostęp do nielimitowanych usług zespołu asystentów.

Do realizacji usług concierge w Hubertusie Eco-Classic wybrała Premium Concierge, markę oraz pakiet usług należący do Premium Serwis.

Czerpiąc ze wzorców krajów zachodnich, w których taki model podnoszenia standardu życia w obiektach mieszkaniowych o podwyższonym standardzie przyjął się i funkcjonuje bardzo dobrze, Eco- Classic postanowiło przekroczyć obowiązujące dotychczas normy jakości i zaoferować osobom mieszkającym w Hubertusie coś wyjątkowego, nie realizowanego dotychczas w Polsce przez żadnego innego dewelopera : możliwość oszczędzenia czasu, przez wykorzystanie nieograniczonego wsparcia asystentów przy wykonywaniu czynności codziennych oraz organizacji indywidualnych, bardziej wymagających potrzeb. Dzięki temu Hubertus stał się pierwszym w Polsce osiedlem mieszkaniowym z własnymi concierge’ami.

– Naszym marzeniem, od samego początku, gdy tylko zaczęliśmy projektować osiedle Hubertus, było stworzenie miejsca, gdzie ludziom będzie się dobrze, wygodnie, komfortowo żyło – mówi Prezes Eco-Classic, Wojciech Fabiński. – Decyzja o uruchomieniu programu usług concierge dla osiedla jest wypadkową tego zamysłu. Oferując mieszkańcom możliwość odzyskania części wolnego czasu, poprzez danie im kogoś, kto w ich imieniu i na ich rzecz wykona wiele czasochłonnych, rutynowych codziennych obowiązków, dajemy im czas na odpoczynek, spędzenie czasu w rodziną i przyjaciółmi, na rozwijanie pasji, na poznanie sąsiadów i być może nawiązanie nowych, atrakcyjnych znajomości. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się choć trochę zbliżyć do idei „dobrego sąsiedztwa” w Hubertusie, a mieszkańcom naszego osiedla będzie się po prostu lepiej żyło.

Usługi concierge oferowane w Hubertusie realizowane będą przy pomocy zespołu asystentów, fizycznie obecnych na osiedlu 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 22:00.

Istotą obsługi concierge  jest nieograniczony czasowo i ilościowo dostęp do usług, osobisty charakter relacji łączących concierge’a z Użytkownikiem programu, dostarczanie rezultatów zleceń do domu oraz korzystanie tylko ze sprawdzonych, wiarygodnych partnerów i oferowanie atrakcyjnych cenowo rozwiązań i usług specjalistycznych.

Premium Concierge oferuje dwa z natury odmienne pakiety usług. tj. pakiet „Pełen Komfort”oraz pakiet „Premium Prestige”. Celem przekonania mieszkańców osiedla niezwykłym pakietem „Premium Prestige” będą oni mieli możliwość skorzystania z obu tych pakietów jednocześnie w cenie pakietu „Pełen Komfort” i przez długi okres czasu.

W ramach pakietu „Pełen Komfort” mieszkańcy osiedla Hubertus mogą korzystać z pomocy w organizacji spraw z życia codziennego, do których należą m.in:

 • codziennych zakupów (świeże pieczywo, mleko, prasa) dostarczanych „pod drzwi”,
 • zakupu leków w razie nagłej choroby oraz wezwania lekarza,
 • usług kosmetycznych,
 • usług fizjoterapeutycznych,
 • usług rekrutacji osób sprzątających,
 • obsługi samochodu (mycie, konserwacja, naprawy, przeglądy, wymiana opon, opieka assistance, etc),
 • wysyłania i odbierania korespondencji,
 • wyprowadzania psów,
 • napraw RTV, AGD, usług „złotej rączki”
 • usług pralni, krawca, szewca,
 • usług specjalistycznych (m.in. prawniczych, podatkowych, tłumacza, serwisu komputerowego),
 • udzielania informacji o ciekawych wydarzeniach, rekomendacji atrakcyjnych miejsc, restauracji, klubów, siłowni, etc.

Spośród powyższych usług na szczególną uwagę zasługuje bardzo bogaty serwis samochodowy dostępny na parkingu podziemnym budynku. Można tam nie tylko umyć samochód lub dokonać wymiany żarówek, wycieraczek do szyb czy też płynów eksploatacyjnych ale także zorganizować pełen serwis naprawczy, również w oparciu o usługę door-to-door (serwisant odbiera samochód mieszkańca zostawiając zastępczy bez potrzeby przekraczania progu mieszkania). Ponadto asystent concierge będzie również pamiętał i organizował sezonową wymianę kół ubiegając odpowiednio wcześnie zazwyczaj zaskakujące każdego kierowcę nieoczekiwane opady śniegu.

Natura usług „Premium Prestige” ukierunkowana jest  na znaczne podwyższenie komfortu życia i organizację oraz rozwiązywanie zadań specyficznych, złożonych i wymagających jeszcze bardziej indywidualnego podejścia do klienta.

W ramach pakietu „Premium Prestige” oferowane są m.in.:

 • organizacja wypoczynku i czasu wolnego,
 • rezerwacja biletów na imprezy i organizacja ich odbioru,
 • organizacja usług aranżacji wydarzeń okolicznościowych,
 • przypominanie o zadaniach/ zagadnieniach,
 • umawianie spotkań w imieniu Użytkownika pakietu.

Miesięczny abonament usług concierge w Hubertusie to koszt od 119 złotych.

Zasady, którymi mają kierować się Asystenci realizujący zlecone zadania to poszanowanie i oszczędność czasu użytkowników, zaufanie, bezpieczeństwo oraz oferowanie rozwiązań możliwie najbardziej atrakcyjnych ekonomicznie.

Wartością dodaną dla mieszkańców Hubertusa, którzy zdecydują się skorzystać z programu concierge są także zniżki we współpracujących z dostawcą usług restauracjach, klubach, sklepach i u innych usługodawców.

Eco-Classic jako pierwsza z działających na rynku warszawskim firm deweloperskich rozpoczęła budowę obiektów apartamentowych.

Klika lat później, też jako pierwsza, wprowadziła do swojej praktyki instytucję rachunku zastrzeżonego, która polega na tym, że projekt jest realizowany ze środków własnych dewelopera i kredytu bankowego, zaś klient nie ponosi ryzyka związanego z procesem inwestycyjnym.

Dziś, Eco-Classic po raz trzeci w ciągu osiemnastu lat swojej działalności podnosi poprzeczkę i znowu, poprzez wprowadzenie usług concierge na osiedle mieszkaniowe, wytycza nowe standardy i oferuje mieszkańcom swojej inwestycji wyższy komfort życia.

Dzięki podejmowanym i planowanym przez dewelopera inicjatywom oraz ponadczasowej, eleganckiej architekturze osiedle Hubertus stanowi odpowiedź na potrzeby i oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów XXI wieku i dzięki temu ma szansę stać się nie tylko jednym z wyróżników tej części Warszawy, ale też nowym synonimem klasy i dobrej jakości życia.

źródło/autor:RPR Group

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu