Przejdź do treści

Camaieu w gronie koronnych najemców

Województwo Świętokrzyskie jest jedynym w Polsce, w którym nie ma jeszcze sklepu Camaieu. To się zmieni niebawem – właśnie inwestor galerii Korona Kielce podpisał umowę z tym prestiżowym najemcą.

Założona w 1984 roku firma Camaieu jest jedną z głównych kobiecych marek na świecie, posiadającą 1000 sklepów w 17 krajach, z czego ponad 500 we Francji i 108 w Polsce. Moda Camaieu jest pełna wdzięku, dostępna i kobieca. Produkty zgodne z obowiązującymi trendami i kolekcje tworzone są, aby uwodzić kobiety w każdym momencie ich życia. Każdego tygodnia, w każdym ze swoich sklepów Camaieu proponuje 100 nowości zawsze w przystępnych cenach. Camaieu to 30 milionów klientek rocznie i 60 milionów sprzedanych produktów. Niebawem do listy sklepów Camaieu w Polsce dołączy lokal handlowy w Koronie Kielce o powierzchni 208 m kw.

1 Agata Witkowska, Camaieu, Korona Kielce– Wybierając Koronę Kielce kierowaliśmy się atrakcyjnością lokalizacji, atrakcyjnością samej galerii i jej właścicielem – mówi Agata Witkowska, menedżer do spraw rozwoju Camaieu.

Korona to 160 lokali handlowo-usługowych – sklepy topowych marek, największe w regionie Multikino, jedyny w Kielcach klubu fitness z basenem, Studio Welnness and Spa oraz jedyny w całym województwie świętokrzyskim klub squash z pięcioma kortami. W galerii znajdą się najemcy, którzy otworzą swoje pierwsze i jedyne sklepy w regionie. Całkowita powierzchnia obiektu to 93 tys. m. kw. Dzięki podświetlonej, dwuwarstwowej fasadzie po zmroku podziwiać będzie można efektowną, różnokolorową iluminację budynku.

Galeria Korona będzie łączyła aktywność kulturalną z działalnością komercyjną. Na specjalnie zaprojektowanej scenie z mini amfiteatrem w centralnym atrium będą organizowane koncerty, pokazy mody, prezentacje, wystawy oraz przedstawienia multimedialne. Duża ilość światła dziennego i wysoka jakość materiałów wykończeniowych nadadzą temu obiektowi miejski klimat, sprawiając wrażenie zadaszonej, wielopoziomowej ulicy handlowej. Poszczególne kondygnacje będą tworzyły rodzaj tarasów widokowych, ułatwiając orientacje w przestrzeni i gwarantując doskonałą widoczność.

Galeria Korona powstaje w ścisłym centrum Kielc, w otoczeniu najważniejszych w mieście obiektów, zaledwie 250 metrów od Kieleckiego Rynku. To centrum rekreacyjno-handlowe położone jest przy ulicy Warszawskiej, łączącej największe obszary zabudowy mieszkaniowej z centrum miasta oraz przy Alei IX Wieków. Galerię bezpośrednio będą obsługiwały 23 linie autobusowe łączące wszystkie dzielnice Kielc. W odległości 500 m znajduje się również dworzec PKP oraz dworzec PKS. Otwarcie centrum planowane jest na I kwartał 2012 r.