„Lato w Mieście” na torze modeli RC

Darmowe modelarskie zajęcia grupowe w ATA Świat Zabawek oraz promocyjne ceny dla zawodników na torze RC oraz torze kartingowym Grand Prix to jedne z propozycji, z jakich w ramach akcji „Lato w mieście” mogą skorzystać wszystkie dzieciaki, które przyjdą do Blue City.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Modelarzy Oddział OSM Events i Sklep ATA Świat Zabawek w ramach programu „Lato w mieście” od 4 lipca organizuje grupowe i bezpłatne zajęcia modelarskie na torze dywanowym dla modeli RC oraz torze Carrera mieszczących się w CH Blue City. Poprzez zabawę dzieci poznają podstawy modelarstwa samochodowego oraz łapią ducha rywalizacji sportowej. Od początku wakacji tor odwiedziło już ok. 270 dzieci.

W ramach akcji ATA przygotował dla dzieci także zajęcia indywidualne w cenie 10 zł za godzinę zabawy od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30-15:30. Co więcej, do każdej wykupionej jazdy według standardowego cennika każde dziecko otrzyma dodatkowe 5 minut zabawy. W każdy piątek o godzinie 16:00 będą rozgrywane Minizawody modelami zdalnie sterowanymi.

Do akcji włączył się również Lunapark Inca Play, który codziennie funduje nagrody dla najlepszych zawodników na torze RC, oraz tor kartingowy Grand Prix, który przygotował promocyjne ceny jazdy gokartem. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.osm-events.pl, by otrzymać 8-minutową jazdę gokartem w cenie 9,90 zł. Wszyscy zarejestrowani wezmą udział w wielkim konkursie, który odbędzie się 26 sierpnia na Agrykoli. Do zdobycia wiele cennych upominków oraz główna nagroda – model zdalnie sterowany. Najlepsi wezmą też udział w finałowych zawodach modelami RC i autami Carrera.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu