Przejdź do treści

Think Kong promuje nowy start-up

Think Kong poprowadzi w Internecie działania promocyjne dla nowego innowacyjnego projektu Centrum Rozwoju Świadomości Finansowej. Nowy start-up już jesienią ma zaprezentować innowacyjną usługę związaną z planowaniem finansów osobistych.

Agencja interaktywna Think Kong wygrała przetarg na przygotowanie strategii i realizację kampanii promującej projekt realizowany przez Centrum Rozwoju Świadomości Finansowej. W ramach podpisanej umowy agencja Think Kong będzie odpowiedzialna za zaplanowanie i prowadzenie działań wspierających wprowadzenie na rynek innowacyjnej usługi dotyczącej planowania finansów osobistych. Projekt Centrum Rozwoju Świadomości Finansowej jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka 8.1. Start nowej usługi wspieranej przez kampanię agencji Think Kong jest zaplanowany na wczesną jesień b.r. Jej adresatami są osoby prywatne oraz klienci biznesowi – firmy zajmujące się doradztwem finansowym.

Za koordynację projektu z ramienia agencji interaktywnej Think Kong odpowiedzialny jest zespół kierowany przez Martę Odrzywolską. Za kreacje odpowiedzialna jest Iwona Piechocka, art director agencji.