Przejdź do treści

Statek Przygoda: ostatnie nagrody przed końcem rejsu

Trwa ostatnia edycja loterii Orange i Blue Media „Statek Przygoda”. Po pierwszym losowaniu w puli ciągle zostało dużo wartościowych nagród: najnowsze iPhony 4, iPady 3G, gotówka i doładowania telefonów. Ostatnie losowanie to także szansa na wygranie finałowej nagrody: voucheru turystycznego o wartości 40 000 zł!

Żeby grać o ekscytujące nagrody wystarczy doładować telefon w sieci Orange za minimum 50 zł i zarejestrować swój udział przez SMS lub formularz dostępny na stronie www.statekprzygoda.pl. SMS należy wysłać na numer 4455 (koszt zgodny z cennikiem operatora) w treści podając wybraną nagrodę: FORSA, TELEFON lub GRA.

Losy biorące udział w loterii można zdobyć doładowaniami przez Internet: w bankowości elektronicznej lub na stronie Orange.pl. Każde doładowanie to dodatkowe losy w loterii, które zwiększają szanse na wygraną. Dodatkowe punkty można zdobyć biorąc udział w quizie oraz grach dostępnych na stronie www.statekprzygoda.pl.

Finałowe losowanie odbędzie się 12 sierpnia 2011 r. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród zgłoszeń nadesłanych i zarejestrowanych w dniach 1 – 31 lipca 2011. Szczęśliwcy nagrodzeni po pierwszym losowaniu pochodzą z całej Polski: [grafika na drugiej stronie]

Statek Przygoda to loteria organizowana przez sopocką firmę Blue Media S.A. i operatora sieci Orange. Regulamin dostępny jest na stronie www.statekprzygoda.pl. Dotychczas w loterii wygrały 23 osoby. Łączna pula nagród przekracza 250 tys. zł. Loteria trwa od 1 maja do 31 lipca 2011. Zezwolenie na jej przeprowadzenie wydał Urząd Celny w Gdyni.