Przejdź do treści

Nowa sieć obuwnicza na polskim rynku

Sieć salonów obuwia Harpers Shoes planuje rozwój na polskim rynku. Firma pod koniec lipca chce mieć siedem placówek oraz otworzyć kolejne cztery do końca roku.

W lipcu na Polski rynek wejdzie sieć salonów obuwniczych Harpers Shoes. Właściciele sieci, prowadzący dotąd salony obuwia Martens Boots & Shoes, planują dostosowanie dotychczasowych punktów do nowego konceptu.

1 Harpers Shoes, Martens Boots & Shoes

Na początku pojawi się siedem sklepów w Krakowie, Gdańsku i Radomiu. Ponadto, do końca roku uruchomione zostaną nowe placówki w Galerii Echo w Kielcach, Galerii Kaskada w Szczecinie, Silesia City Center w Katowicach oraz Futura Parku w Krakowie.

Nowo otwierane placówki będą miały powierzchnię 130-180 metrów kwadratowych. Firma planuje otwarcia również w kolejnych latach, aby do końca 2013 dysponować siecią 20 sklepów.

Harpers Shoes to sieć salonów obuwniczych oferująca szeroki wachlarz modnego, miejskiego obuwia. Wśród marek, z których wiele oferowanych jest w Polsce na wyłącznośd w salonach sieci, są między innymi ART, Neosens, Kickers, Tamaris, CAT, Guess, Merrell, FLY London, Sancho, Stonefly, Levi’s. Placówki otwierane są w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców w galeriach oraz przy głównych ulicach handlowych.