Przejdź do treści

Moda z bloga – finał

Finałowy odcinek programu „Moda z bloga”, który był emitowany na antenie TVN Style od 24 kwietnia, będzie można obejrzeć już 17 lipca o godz. 9.45. Program przedstawiał zmagania zaprzyjaźnionych z Blue City szafiarek i był kręcony we wnętrzach Blue City, stając się najlepszą reklamą jego asortymentu.

Odcinek finałowy zwieńczy zmagania szafiarek – dziewczyn piszących modowe blogi i będzie nie lada przeżyciem dla kibicujących im widzów, zainteresowanych śledzeniem najnowszych trendów. Która z nich wygra?  Będzie można się przekonać już 17 lipca.

Program był sponsorowany przez centrum handlowe Blue City i jego niektórych Najemców (Clarks, Marks&Spencer, TK Maxx). Szafiarki konkurowały w nim ze sobą, przygotowując własne stylizacje, oceniane przez trzyosobowe jury: Dorotę Williams – Szefową Zespołu Stylizacji i Charakteryzacji TVN, Magdalenę Zabierzowską – stylistkę Szkoły Stylu, i  Ewelinę Niezgodę – wizażystkę perfumerii Douglas. Główna wygrana to staż u Doroty Williams.

Uczestniczki do dyspozycji miały asortyment wybranych salonów w Blue City. Podczas poszukiwań dziewczynom cały czas towarzyszyła kamera, a widzowie mogli obserwować, jak presja czasu wpływa na trafność wyboru kolejnych stylizacji.

Na dziewczyny można było też głosować na stronie TVN Style, a przy okazji wygrać warsztaty w warszawskiej Szkole Stylu.

Program dla uczestniczek był szansą na zaprezentowanie swoich pomysłów na oryginalne stylizacje szerszej publiczności, a dla centrum Blue City – okazją do pokazania bogatego i niebanalnego wyboru salonów z odzieżą.

źródło/autor: Blue City