Przejdź do treści

Enej i Michał Szpak na jednej scenie podczas „Hitów na Czasie”

Zbliżające się „Hity na Czasie” Radia ESKA będą szansą do zobaczenia zarówno nowych twarzy, jak i uznanych gwiazd. W niedzielę, 17 lipca, w Inowrocławiu wystąpią: znany z „X Factor” Michał Szpak, zwycięzca „Must be the music” – zespół Enej oraz Asia Ash – laureatka ESKA Music Award 2011 w kategorii Nowa Twarz.

Na scenie pojawią się także m.in. Robert M, Andrzej Piaseczny, Ania Wyszkoni, Kalwi&Remi, Sylwia Grzeszczak, Feel oraz Honey. Publiczność usłyszy najgorętsze hity lata: „Seksualna” zespołu Mirami, „Loosing Control” grupy The Nycer czy „Running Scared” w wykonaniu „Ell&Nikki”, zwycięzców tegorocznego Konkursu Eurowizji.

Wydarzenie po raz pierwszy pokaże TVP1. Koncert poprowadzą Anna Matusiak oraz Krzysztof „Jankes” Jankowski. Początek transmisji na żywo o 21:30.

Producentem wydarzenia jest Promotor United Entertainment, spółka z Grupy Medialnej ZPR, zajmująca się produkcją eventów i muzycznych formatów telewizyjnych.

Przed koncertem, w sąsiedztwie sceny, już od południa na publiczność czeka wiele atrakcji. Artyści występujący podczas „Hitów na Czasie” będą wspierać akcję społeczną „Nie jedź na kacu, włącz myślenie” i propagować zasady bezpiecznej jazdy. Dzięki symulatorom zderzeń i dachowania, alkogoglom czy „pijanemu rowerowi” każdy uczestnik eventu na własnej skórze będzie mógł przekonać się o konsekwencjach prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.