Przejdź do treści

Oprocentowanie lokat Meritum Banku w górę

Z dniem 11 lipca Meritum Bank podniósł oprocentowanie lokat 3- i 6-miesięcznych z dzienną kapitalizacją odsetek. Oferta lokaty półrocznej o oprocentowaniu 5,43%, porównywalnym z 6,80% na tradycyjnej lokacie z podatkiem, jest obecnie najlepszą ofertą na rynku wśród lokat w tej kategorii.

Meritum Bank sukcesywnie uatrakcyjnia swoją ofertę depozytów. Przez ostatnich kilka tygodni prowadzone były promocje lokat na wybrane terminy deponowania. Obecna oferta lokat na 3 i 6 miesięcy nie jest ograniczona czasowo i jest dostępna zarówno przez Internet, jak i w placówkach Banku od 11 lipca.

„Staramy się, aby lokaty Meritum Banku były cały czas w czołówce lokat bankowych. Konsekwentnie rozwijamy ofertę, zgodnie z motywem przewodnim naszej kampanii „Przejdź do Meritum. Zrób to dla pieniędzy” – mówi Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku – „W chwili obecnej lokata Meritum Banku na 6 miesięcy jest liderem w swojej kategorii”.

Nowa lokata na 6 miesięcy jest dostępna zarówno w e-bankingu (opcja dedykowana stałym klientom Banku, posiadającym konto osobiste w Meritum), jak i poprzez formularz na meritumbank.pl (opcja dla nowych klientów, bez konta w Meritum Banku) oraz we wszystkich 73 placówkach Banku.

Z oferty lokaty na 3 miesiące o oprocentowaniu 5,15%, porównywalnym z 6,4% na tradycyjnej lokacie z podatkiem, mogą skorzystać zarówno stali, jak i nowi klienci, przez formularz na meritumbank.pl lub w placówkach Banku.

Dzięki dziennej kapitalizacji odsetek, efektywne oprocentowanie nowych lokat jest wyższe niż na standardowych lokatach. Każdego kolejnego dnia oprocentowanie liczone jest od kwoty powiększonej o odsetki z dnia poprzedniego. Oferowane depozyty zachowają charakter „antypodatkowy” w 2011 roku, gdyż zgodnie z obowiązującą ordynacją podatkową, nie będzie od nich pobierany podatek od zysków kapitałowych. Klienci mają możliwość założenia dowolnej liczby lokat z dzienną kapitalizacją odsetek.

Więcej informacji na temat oferty depozytowej Meritum Banku na www.meritumbank.pl