Klubowy klimat w letniej ramówce ESKA TV

Nowością w letniej ramówce stacji ESKA TV jest program „Summer City”, emitowany codziennie od poniedziałku do niedzieli, między 10 a 14. Program jest główną wakacyjną pozycją antenową stacji – prezenterki w kostiumach kąpielowych prowadzą go z nadbałtyckich plaż i sopockiego molo. W „Summer City” widzowie znajdą codzienną porcję plotek o gwiazdach i najnowsze klipy, a także – „przewodnik” po najlepszych imprezach muzycznych i najmodniejszych klubach w całej Polsce, które warto odwiedzić tego lata.

W ramach „Summer City”, a także w specjalnych, wakacyjnych wydaniach stałych programów: „Backstage Party” i „ImprESKA”, obszernie relacjonowane będą letnie imprezy, nad którymi ESKA TV objęła patronat.  Jest to przede wszystkim ESKA Live Active Festival – cykl koncertów odbywających się w każdy weekend wakacji we Władysławowie, gdzie wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy sceny klubowej (i nie tylko), m.in.: Robert M, Matt Pokora, EastWest Rockers, Sidney Polak.  ESKA TV patronuje także wydarzeniu Sunrise Festival (22-24 lipca, Kołobrzeg), gdzie zagrają gwiazdy muzyki elektronicznej, oraz imprezie klubowej ElectroCity, odbywającej się w niezwykłej scenerii Klasztoru Cystersów koło Wrocławia (14 sierpnia).

„Tego lata ESKA TV „wychodzi” ze studia i będzie wszędzie tam, gdzie w czasie wakacji bawią się nasi widzowie. Jesteśmy głównie w Trójmieście i okolicy – gdzie jak co roku latem dzieje się bardzo wiele – ale pokażemy też inne polskie miasta i imprezy, których nie wolno przegapić w te wakacje.” – mówi Maciej Domagała, Dyrektor Zarządzający ESKA TV.

Kolejną letnią nowością na antenie ESKA TV jest program „Miss Club Poland”. VJe stacji – Harasim i Stajniak – odwiedzą w nim 10 największych polskich klubów, w których odbywać się będą wybory najpiękniejszych klubowiczek. Finał wyborów Miss Club Poland odbędzie się we wrześniu podczas specjalnej edycji programu, nagrywanej w Egipcie.  Program emitowany będzie w każdą sobotę w paśmie wieczornym.

źródło/autor: faceADDICTED