Designerskie dodatki do wygrania na portalu MieszkanieNaPlanie.pl

Projekty mistrzów francuskiego designu, braci Bouroullec, mogą być w twoim domu. Weź udział w nowym, internetowym konkursie przygotowanym przez portal wnętrzarski MieszkanieNaPlanie.pl oraz firmę ATAK DESIGN i wygraj wyjątkową nagrodę.

Bracia Ronan i Erwan Bouroullec już od ponad 10 lat świecą triumfy w świecie współczesnego designu. Projekty mebli (np. stołów, krzeseł, łóżek) oraz dodatków (lampy, panele, dywany) w wykonaniu tego francuskiego duetu mają szansę zapisać się na kartach historii wnętrzarstwa XXI wieku. Dzisiaj każdy może posiadać w swojej kolekcji dodatków miniaturę krzesła Vegetal zaprojektowanego przez braci Bouroullec dla firmy Vitral. Wystarczy wziąć udział w konkursie przygotowanym przez MieszkanieNaPlanie oraz ATAK DESIGN.

Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu MieszkanieNaPlanie, polubić profile obu organizatorów na Facebook’u oraz odpowiedzieć na pytanie: „Dla stworzenia krzesła Vegetal braci Bouroullec inspiracją była natura. Przy jakim innym projekcie dla Vitry projektanci czerpali inspiracje z przyrody?”. Poprawną odpowiedź wraz z danymi (imię i nazwisko oraz dokładny adres) należy wysłać na adres: konkurs@mieszkanienaplanie.pl do 24 lipca br.

źródło/autor: Media Metropolis