BNP Paribas Real Estate Advisory and Property Management Polska przenosi się do nowej siedziby w Atrium Tower

BNP Paribas Real Estate Advisory and Property Management Polska i AEW Europe zawarły umowę najmu powierzchni biurowej w biurowcu Atrium Tower. Główna siedziba firmy zajmie powierzchnię 517 mkw.

„Z dniem 20 lipca 2011r. siedziba głównej naszej firmy przenosi się do centrum Warszawy. Wybraliśmy Atrium Tower jako miejsce odpowiadające naszym wymaganiom, zarówno pod względem lokalizacji, jak i oferowanych standardów. Zmiana ta jest kolejnym krokiem na drodze dynamicznego rozwoju naszej firmy” – stwierdza Antoni Krzątała, członek Zarządu BNP Paribas REAPM Polska.

„Cieszymy się, że BNP Paribas Real Estate Advisory and Property Management Polska będzie miał swoją siedzibę główną w Atrium Tower. Obecność tak znakomitej marki jaką jest BNP Paribas to potwierdzenie prestiżu lokalizacji, jakości i standardu oferowanego w budynku należącym do PBW Real Estate – funduszu zarządzanego przez naszą firmę. – mówi Isabelle Clerc, Head of Asset Management Central Europe w AEW Europe.

Atrium Tower jest drugim z czterech budynków kompleksu Atrium położonego w sercu biznesowego centrum miasta. Zbudowany zgodnie z międzynarodowymi standardami klasy A oferuje na 12 piętrach prestiżowe biura do wynajęcia o powierzchni około 11.000 m2. Budynek położony jest na rogu Al. Jana Pawła II i ul. Krochmalnej, w strefie Centralnego Obszaru Biznesu.

Wśród firm które również wybrały na swoją siedzibę budynek Atrium Tower są m.in. Nordea Bank, KL Gates, Parkridge, Polonia FS.

źródło/autor: BNP Paribas Real Estate