Zamień kąpiel w zabawę z Fa Kids

Tagi:

Nigdy więcej łez i płaczu podczas kąpieli! Mycie stanie się teraz zabawą dla dzieci i przyjemnością dla rodziców. Najnowsza propozycja od Fa – Kids Shower Gel – żel pod prysznic, spełniający również rolę szamponu do włosów, stworzony został specjalnie z myślą o najmłodszych, ich wrażliwej skórze i delikatnych, podatnych na plątanie się włosach.

Fa Kids Shower Gel jest również delikatny dla oczu – możesz więc zapomnieć o łzach swojego maluszka podczas kąpieli. Dzięki świeżemu, owocowemu lub morskiemu zapachowi kąpiel z Fa Kids Shower Gel stanie się ekscytująca przygodą.

Żel dostępny jest w 2 wariantach – dla chłopców (w niebieskim opakowaniu) i dziewczynek (w opakowaniu różowym). Chłopców zachęci do kąpieli, obecny na opakowaniu produktu, odważny pirat, który będzie inspiracją do szalonej przygody na morzu i podjazdowej walki ze zmorą rodziców – ubłoconymi kolanami i splątanymi włosami. Natomiast urocza syrenka tylko czeka, aby bawić się z dziewczynkami w ogrodach podwodnego królestwa. Świeży zapach morskich fal (dla chłopców) oraz owocowa bryza (dla dziewczynek), zamknięte w opakowaniu Fa Kids, umożliwią wyprawę na pełne morze, nieważne czy to w małej wanience czy wielkiej wannie. Twoje dziecko od razu zechce wyruszyć na poznanie nowego świata – świata łatwego rozczesywania włosów i zapachu morskiej przygody.

Kąpiele z piratem i syrenką, umieszczonymi na opakowaniach Fa Kids, to zabawa dla Twojego dziecka, ale i radość dla Ciebie. Teraz wieczorna kąpiel to nie tylko mycie, to także bajkowe zabawy w pianie, gdyż formuła łącząca w sobie żel i szampon nie szczypie w oczy i pozwala używać jednego produktu do mycia ciała i włosów. Fa Kids Shower Gel, zawierający prowitaminę B5, jest idealnie dostosowany do wrażliwej skóry dziecka i jego delikatnych włosków. Formuła ułatwiająca rozczesywanie da Ci pewność, że włosy małego pirata i małej syrenki nie będą już się plątać i łatwo się rozczeszą.

Fa Kids Shower Gel jest już obecny na sklepowych półkach. Rekomendowana cena detaliczna produktu to około 6 zł. Fa Kids to niezapomniana morska przygoda oraz uśmiechnięta buzia Twojego dziecka. Polubicie to oboje!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu