Przejdź do treści

Laureatka konkursu Super Models w obiektywie 300STUDIO agencji REDSHOES

Agencja REDSHOES prowadząca studio fotograficzne 300STUDIO, która współorganizowała II edycję konkursu Super Models zrealizuje profesjonalną sesję zdjęciową dla Laureatki konkursu.

Finalistki konkursu zaprezentowały się 26 czerwca na Krakowskim Przedmieściu podczas VII edycji Warsaw Fashion Street 2011.

1 300STUDIO, Redshoes, Super Models, Warsaw Fashion StreetSuper Models jest konkursem skierowanym do młodych kobiet marzących o karierze modelki. Podczas imprezy odbyło się uroczyste przekazanie na ręce organizatora zaproszenia na profesjonalną sesję zdjęciową w wykonaniu 300 STUDIA. Podmiotem prowadzącym 300 STUDIO jest agencja kreatywna REDSHOES. Agencja w swoim dorobku ma wiele zrealizowanych sesji fotograficznych oraz video wykorzystywanych w kampaniach reklamowych swoich klientów. Sesja zdjęciowa Laureatki Super Models zaplanowana jest na lipiec 2011, a zdjęcia z pewnością będą stanowiły mocny punkt w portfolio modelki.

Warsaw Fashion Street to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Polsce. Podczas tegorocznej edycji odbyły się pokazy mody polskich i zagranicznych projektantów, dziecięce pokazy mody, a tematem przewodnim imprezy były Kultury Świata.