Grupa eholiday.pl wchodzi na rynek zakupów grupowych

Serwis eholiday.pl, jeden z największych polskich serwisów noclegowych, otwiera platformę zakupów grupowych oferującą wyłącznie usługi noclegowe. Nowy serwis będzie funkcjonował w domenie okazje.eholiday.pl.

Tym, co wyróżnia projekt Grupy eholiday.pl na tle pozostałych serwisów oferujących zakupy grupowe jest koncentracja tylko i wyłącznie na usługach noclegowych. Internauci na stronach platformy okazje.eholiday.pl nie znajdą zniżek na usługi kosmetyczne czy gastronomiczne. Ułatwi to korzystanie z serwisu i wpłynie na jego przejrzystość, zarówno dla internautów szukających okazji, jak i dla Partnerów – właścicieli obiektów noclegowych.

Atutem platformy zakupowej serwisu eholiday.pl jest między innymi zasięg. Z zasobów serwisu eholiday.pl miesięcznie korzysta około miliona unikalnych użytkowników, a w bazie miejsc noclegowych jest ponad 25 tysięcy zweryfikowanych obiektów. Wśród ofert, które znajdą się na platformie będą tylko sprawdzone i konkurencyjne cenowo okazje noclegowe.

Polacy pokochali zakupy grupowe. Chcemy to wykorzystać i ułatwić użytkownikom polowanie na okazje noclegowe. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielka jest konkurencja, ale mamy niezaprzeczalne atuty. Po pierwsze nasza oferta dotyczy tylko miejsc noclegowych. Użytkownik wchodząc na okazje.eholiday.pl doskonale wie, czego szuka. Po drugie mamy jedną z największych w Polsce sprawdzonych baz miejsc noclegowych. Współpracujemy na bieżąco z kilkoma tysiącami właścicieli lub menadżerów obiektów noclegowych, więc ofert w naszym serwisie nie powinno zabraknąć. Warto podkreślić, że to szansa także dla mniejszych pensjonatów i kwater, dla których taka forma promocji była do tej pory niedostępna. – mówi Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.

Na właścicieli obiektów turystycznych i noclegowych czekają przejrzyste reguły i korzystne zasady współpracy. Serwis nie pobiera opłat za wystawienie oferty, a jedynie prowizję od sprzedanych usług. Z partnerami ustalane są też indywidualnie takie elementy oferty, jak minimalna i maksymalna liczba kuponów, wysokość rabatu, a także możliwe terminy rezerwacji. Nie ma też wymogu podpisywania umów na wyłączność.

Platforma zakupowa okazje.eholiday.pl rozpoczyna działalność 8 lipca 2011.

http://okazje.eholiday.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu