Firma DCB uczestnikiem obchodów XV Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet – weźmie udział w obchodach XV Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej. Uroczysta gala odbędzie się w dniach 8 i 9 lipca 2011 roku w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach. Spółka jest jednym z partnerów wspierających wydarzenie.

Podczas spotkania spółka DCB zaprezentuje zebranym gościom swój sztandarowy produkt – lampę kasjerską DeCoBa – niezwykle przydatną w pracy osób z sektora bankowego. Urządzenie służy do weryfikacji autentyczności banknotów podczas setek operacji gotówkowych przeprowadzanych każdego dnia. Uczestnicy spotkania będą mieć także możliwość sprawdzenia autentyczności posiadanych banknotów przy pomocy innowacyjnego produktu firmy DCB. Specjaliści ze spółki odpowiedzą również na wszystkie pytania gości dotyczące kwestii fałszowania pieniędzy.

„Od dawna współpracujemy z Krajowym Związkiem Banków Spółdzielczych oraz samymi bankami i zachęcamy ich do korzystania z lampy kasjerskiej DeCoBa, która powinna być nieodłącznym narzędziem pracy kadry zatrudnionej w instytucjach bankowych. Wiele banków spółdzielczych zostało już przeszkolonych w zakresie wykrywania falsyfikatów i zaopatrzyło się lampy kasjerskie, tak aby Polacy mogli być pewni autentyczności banknotów wypłacanych w okienkach bankowych. Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy zaproszenie na jubileusz XV Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej. Jest to znakomita okazja do pogłębienia i tak świetnie funkcjonującej współpracy, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Lipcowa gala to już 15 edycja Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej. Tegoroczne obchody połączone są z jubileuszem XX-lecia Krajowego Związku Banków Spółdzielczych – izby gospodarczej polskich banków spółdzielczych. Podczas uroczystości nastąpi rozstrzygnięcie konkursu „Bank spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej” oraz zostanie przedstawiony ranking „Najlepszych Banków Spółdzielczych w Polsce”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu