Przejdź do treści

B3SYSTEM S.A.: umowa partnerska z Desko GmbH

Grupa Kapitałowa B3System S.A., jeden z wiodących podmiotów IT w segmencie bezpieczeństwa informatycznego, podpisał umowę partnerską z niemiecką firmą Desko GmbH. Przedmiotem umowy jest oferowanie w ramach codziennej działalności kompleksowej usługi skanowania dokumentów tożsamości i technologii związanej z zapisem, przesyłem i odczytem podpisu elektronicznego. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Desko GmbH jest niemiecką firmą technologiczną, istniejącą od 1991 roku. Firma jest czołowym na rynku producentem innowacyjnych urządzeń do odczytywania danych z dokumentów tożsamości oraz tabletów umożliwiających zebranie biometrycznego podpisu odręcznego. Główne sektory działalności to usługi, bankowość, transport i organizacje budżetowe. Szerokie grono klientów pochodzi z sektora prywatnego, to m.in. zakłady opieki zdrowotnej i lotniska.

Spółka B3System będzie wspierać sprzedaż rozwiązań poprzez organizację szkoleń, warsztatów i spotkań z potencjalnymi klientami – w intencji głębszego zapoznania ich z oferowaną technologią. Cel to aktywne promowanie multifunkcjonalnych rozwiązań skanujących w sektorze bankowym, usługowym i administracji państwowej.

– Bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z naszym niemieckim partnerem. Profil działalności reprezentowany przez Desko jest idealnym uzupełnieniem naszej oferty produktowej związanej z bezpieczeństwem IT. Oferuje realną szansę poszerzenia własnych udziałów w sektorze komunikacyjnym i administracyjnym. – powiedział Mirosław Kaliński, prezes B3System S.A.