Przejdź do treści

Kolejna odsłona serwisu o bankach OcenBank.pl – nowy wygląd, mniej spamu, więcej treści

Już po raz trzeci serwis OcenBank.pl, umożliwiający dodawanie opinii i komentarzy o bankach i produktach bankowych, przeszedł gruntowną metamorfozę. Zmiany dotyczą zarówno wyglądu serwisu, jak i jego głównych funkcjonalności.

1 Net-Investors Group, OcenBank.plOdświeżenie wyglądu nastąpiło poprzez całkowitą zmianę TOPu, jak i głównego menu serwisu. Także strona główna wortalu została zmodyfikowana. Szybszy dostęp do najczęściej odwiedzanych stron (m.in. rankingu banków czy podstrony umożliwiającej porównywanie banków) już spowodował wydłużenie czasu pobytu internautów w serwisie oraz zmniejszenie współczynnika odrzuceń – twierdzą właściciele serwisu.

2 Net-Investors Group, OcenBank.pl

Jak wspominają, główny nacisk w tej aktualizacji położony został na jak najbardziej zautomatyzowane wyłapywanie SPAMu. Zastosowanie reCAPTCHY oraz systemu moderowania opinii i komentarzy ma poprawić jakość i wiarygodność serwisu wśród użytkowników.

Na większą użyteczność i zainteresowanie czytelników serwisu wpływ ma mieć również uruchomienie tematycznych serwisów o produktach finansowych. Dla lokat, kredytów i kont bankowych w subdomenach wortalu (przykładowo kredyty.ocenbank.pl) na bieżąco aktualizowane są informacje o aktualnych trendach i nowościach produktowych banków.

3 Net-Investors Group, OcenBank.pl

O serwisie:

Wortal OcenBank.pl jest to serwis do wymiany opinii, ocen i poglądów na temat banków i produktów bankowych. W serwisie można znaleźć wiele ciekawych artykułów i informacji na temat banków i produktów bankowych.

Na podstawie opinii użytkowników powstają różnego rodzaju rankingi produktów bankowych – w portalu możemy odnaleźć m.in. ranking kont osobistych, ranking lokat czy wreszcie ranking kredytów hipotecznych. Szczegółowo opracowane zestawienia biorą pod uwagę wiele cech (różnych dla – m.in. wysokość oprocentowania, dostęp internetowy czy elastyczność oferty.

W serwisie działa również forum bankowe, którego zadaniem jest na bieżąco analizować i komentować sytuację na rynkach finansowych. Ponadto w naszym serwisie można bez wychodzenia z domu, online, złożyć wniosek o większość dostępnych na rynku produktów finansowych.

Serwis OcenBank.pl jest jednym z portali spółki Net-Investors Group sp. z o.o.